Agnieszka Hyży została ambasadorką Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** [FOTO]

Agnieszka Hyży została ambasadorką Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** [FOTO]

Znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Hyży rozpoczęła współpracę z Hotelem Bacówka Radawa & SPA****. Jak sama podkreśla Hotel, którego ambasadorem zdecydowała się być, jest dla niej niczym drugi dom.

Ciepła, rodzinna atmosfera, bliskość natury i proekologiczność oraz wyjątkowe podejście do dzieci – to trzy główne założenia przyświecające właścicielom Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Połączenie tych trzech elementów okazało się prawdziwym przepisem na sukces, o czym świadczą liczne nagrody zdobywane przez Hotel oraz wielu zadowolonych gości.

Wśród gości, którzy w sposób szczególny upodobali sobie Bacówkę znajduje się Agnieszka Hyży. Dziennikarka odwiedziła Radawę w grudniu 2017 roku i od razu zakochała się w tym miejscu. I chociaż Agnieszka Hyży z racji wykonywanego zawodu często jest w podróży, przez co wiele czasu spędza w różnego rodzaju hotelach, to w przypadku wyjazdów prywatnych wybiera właśnie Radawę. Okazało się przy tym, że sama dziennikarka zrobiła doskonałe wrażenie na właścicielach Bacówki, którzy zdecydowali się zaproponować jej funkcję ambasadorki:

– Pomysł na współpracę z Agnieszką przyszedł nam do głowy od pierwszego momentu kiedy ją poznaliśmy. Od razu zauważyliśmy, że to ciepła, sympatyczna i przyjacielska osoba – mówią Joanna i Paweł Preisner, właściciele Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. – Teraz nie wyobrażamy nikogo innego na tym stanowisku. Agnieszka to naprawdę wspaniały człowiek, a dzieciaki bardzo ją polubiły.

Wpływ na decyzję Hyży o zostaniu ambasadorem Hotelu ma fakt, że jest to miejsce nie tylko gwarantujące usługi na najwyższym poziomie, ale posiadające także atrakcyjną ofertę skierowaną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To sprawia, że czas spędzony w Bacówce jest okazją do odpoczynku i regeneracji dla rodziców oraz wyśmienitej zabawy dla ich pociech. To także powód, dla którego Agnieszka Hyży tak chętnie przyjeżdża do Radawy z całą swoją rodziną.

Agnieszka Hyży jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną i modelką. W 2016 roku wprowadziła na rynek kwartalnik Wedding Show, którego została redaktor prowadzącą. Od wielu lat związana z telewizją Polsat, w której prowadziła m.in. kulisy programów Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a także takie imprezy jak Sopot TOPtrendy Festiwal, 20-lecie telewizji Polsat czy Polsat SuperHit Festiwal. Jako ambasadorka Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** będzie wspierać promocje oraz działania i inicjatywy mające na celu ciągłe doskonalenie oferowanych przez Bacówkę usług.