Rodzaje rozwiązań technologicznych w spodniach sportowych, zastosowane przez Nike

Rodzaje rozwiązań technologicznych w spodniach sportowych, zastosowane przez Nike

Nie musisz być sportowcem, by wiedzieć, że ubiór w jakim uprawiasz ćwiczenia odgrywa znaczącą rolę dla twojego komfortu. Firmy odzieżowe prześcigają się w odkrywaniu kolejnych technologii, które zapewnią najwyższą wydolność twoich aktywności. W dzisiejszym artykule skupimy się na dwóch z nich, oferowanych do wybranych spodni sportowych.

Spodnie Nike Flow

Spodnie Nike Flow wykonane są z lekkiego, dżersejowego materiału, który rozciąga się i zapewnia tym samym swobodę ruchów w każdej sytuacji. Godny uwagi jest krój spodni – luźny, zwężany ku dołowi, który nie rozprasza uwagi. Nie musimy myśleć o tym, że spodnie nam się podwiną w czasie ćwiczeń, albo będą przeszkadzać przy wykonywaniu pewnych ruchów.

Producent umieścił w swoich spodniach Nike Flow elastyczny pas ze ściągaczem, pozwalający na idealne dopasowanie tej części garderoby do kształtów ciała. Dodatkowo spodnie mają wpuszczane kieszenie boczne. Można w nich przechowywać bezpiecznie dowolne przedmioty, które nie wypadną z nich podczas ruchu.

Spodnie Nike Flow przeznaczone są do rozgrzewki, odpoczynku po treningu, pozwalają na wygodę podczas treningó. Można w nich ćwiczyć jogę i taniec.

>> Sprawdź ofertę sieci sklepów Nike i adidas – Adrenaline.pl – w kategorii: Bluza Nike oraz Odzież fitness damska <<

Spodnie Nike Fly

Spodnie Nike Fly zostały stworzone dla osób, które intensywnie trenują. Mogą być to treningi boksu, ale i wygodnie można w nich ćwiczyć różne style taneczne, bez ograniczeń ruchowych.

Podwyższony pas spodni Nike Fly został opracowany w taki sposób, aby pozostawał zawsze na swoim miejscu. Nie ma więc ryzyka, że spodnie zsuną się podczas skłonów, zgięć, czy rozciągania się. Po wewnętrznej stronie pasa Nike umieścił w spodniach Nike Fly specjalną siateczkę, której celem jest zapobieganie marszczeniu się materiału. Dzięki temu mamy zagwarantowane gładkie i wyszczuplające sylwetkę dopasowanie spodni do figury.

W strategicznych miejscach spodni Nike Fly producent umieścił siateczkę odpowiadającą za wentylację. Dzięki temu skóra ma zapewnioną strefową ochłodę, nie poci się nadmiernie, ponieważ wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Spodnie Nike Fly bez wątpienia zapewnią komfortowe treningi, niezależnie od warunków otoczenia.

Oryginalne buty i tekstylia odnajdziesz w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall – Salon Nike Rzeszów