Planujesz urlop w Rzeszowie? Zobacz gdzie się zatrzymać

Planujesz urlop w Rzeszowie? Zobacz gdzie się zatrzymać

Rzeszów to bardzo ciekawe, chociaż niedoceniane miasto. Turystom oferuje wiele zabytków i atrakcji oraz dobrze zorganizowaną bazę noclegową. Jeśli wybierasz się na urlop do Rzeszowa, sprawdź, na które hotele warto zwrócić uwagę.

1. Grand Hotel Boutique Rzeszów
2. Hotel Grand Ferdynand Downtown Rzeszów
3. Nie tylko oferta hotelowa

Rzeszowskie hotele oferują swoim gościom wszystkie udogodnienia. Są przystosowane do wizyty osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi, a nawet zwierząt. Wybierając hotel zwróć uwagę nie tylko na jego ofertę noclegową, ale również lokalizację, dostępność strefy SPA&Wellness oraz zaplecze gastronomiczne.

Grand Hotel Boutique Rzeszów

Grand Hotel Boutique to czterogwiazdkowy obiekt, który znajduje się w centrum Rzeszowa. Jego oferta noclegowa jest bardzo szeroka i dostosowana do różnorodnych potrzeb gości hotelowych, a nowoczesne i wygodne wnętrza zapewniają atmosferę sprzyjającą relaksowi i odpoczynkowi oraz spotkaniom biznesowym. Hotel dysponuje też dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi, przygotowanymi na spełnienie wymagań klientów biznesowych i korporacyjnych. Do dyspozycji gości hotelowych pozostaje Restauracja Patio, specjalizująca się w potrawach kuchni międzynarodowej, komponowanych przez najlepszych szefów kuchni. Atrakcyjna lokalizacja, wygodne wnętrza i nowoczesne podejście do gości sprawia, że Grand Hotel Boutique to jeden z najczęściej polecanych hoteli w Rzeszowie. Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji znajdziesz na https://www.grand-hotel.pl.

Hotel Grand Ferdynand Downtown Rzeszów

Hotel Grand Ferdynand, podobnie jak Grand Hotel Boutique, jest obiektem czterogwiazdkowym. Dla swoich gości przygotował komfortowe i nowoczesne pokoje, wyposażone w udogodnienia, np. minibar z napojami i przekąskami, ekspres do kawy, telewizor i dostęp do wi-fi. W pokojach o standardzie DeLux goście mogą bezpłatnie korzystać również z serwisu Netflix. Hotel zadbał także o strefę relaksu. Dla gości przygotowano ofertę masaży i zabiegów SPA oraz biblioteczkę ze stanowiskiem komputerowym i drukarką. Dodatkowym plusem jest restauracja, która serwuje śniadania już od godziny 3. Capella Restaurant & Lobby Lounge oferuje kuchnię polską, najwyższej jakości włoską kawę oraz pyszne i słodkie desery.

Nie tylko oferta hotelowa

Oprócz luksusowych hoteli, w Rzeszowie można znaleźć również obiekty noclegowe o niższym standardzie, ale równie wygodne i dobrze położone. Pokoje w tych hotelach zapewniają komfortowy wypoczynek, a okoliczne restauracje stanowią zaplecze gastronomiczne. Dla gości lubiących prywatność dobrym rozwiązaniem będą apartamenty na wynajem – tych także w Rzeszowie nie brakuje.