Tesco zamyka sklepy! Na liście Rzeszów!

Tesco zamyka sklepy! Na liście Rzeszów!

Tesco planuje w Polsce zmianę strategii sprzedaży. Brytyjska sieć handlowa zapowiedziała sprzedaż ośmiu swoich hipermarketów i skupienie się na mniejszych sklepach.

Finalizowana jest sprzedaż ośmiu hipermarketów oraz mniejszych sklepów w całej Polsce. Związkowcy z „Solidarności” w Tesco zamieścili listę sklepów wskazanych do zamknięcia.

Są to hipermarkety w Tychach, Warszawie Piastów, Rzeszowie, Warszawie Gocławiu, Bydgoszczy, Gdyni przy ul. Nowowiczlińskiej 35 i Gorzowie Wielkopolskim oraz supermarkety w Sosnowcu i Warszawie przy ul. Wolskiej.

Pozostałe hiper- i supermarkety mają być dostosowane do szybszej i łatwiejszej obsługi klientów. W tym celu już w sierpniu w hipermarketach Tesco planowana jest redukcja asortymentu. Nowa oferta będzie także prostsza do zarządzania dla pracowników w sklepach.

Rzeszowskie Tesco to bardzo duży i znany w regionie market, przez wiele lat czynny całodobowo.

Już teraz w sklepach Tesco czyszczenie magazynów! Wybrane produkty spożywcze, przemysłowe, chemia domowa i wiele innych aż do 50% taniej! Asortyment może różnić się w zależności od sklepu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, o ile nie określono inaczej. Cena na etykiecie zawiera obniżkę. Czyszczenie magazynów dotyczy także marketu w Mielcu.