Kiedy warto sięgnąć po laptop poleasingowy?

Kiedy warto sięgnąć po laptop poleasingowy?

Decyzja o wyborze odpowiedniego notebooka nie zawsze należy do najłatwiejszych. Możemy przecież wybrać jeden z nieużywanych laptopów z marketu lub poleasingowy, który mimo faktu, iż jest już używany, przyciąga naszą uwagę atrakcyjną ceną. Podpowiadamy, kiedy warto zainteresować się sprzętem pochodzącym z tego typu sprzedaży.

Po pierwsze. Kup laptop poleasingowy w przypadku, kiedy szukasz oszczędności

Taki sposób zakupu notebooka to idealna okazja do zaoszczędzenia gotówki. W dobie, kiedy za całkowicie nowe laptopy sprzedawane w najpopularniejszych sklepach z elektroniką musimy zapłacić nawet kilka tysięcy złotych, komputer z zadowalającymi podzespołami kupiony za kwotę nieprzekraczającą 1000 zł jest bardzo dużym udogodnieniem. Poleasingowe notebooki najbardziej rozpoznawalnych producentów możemy nabyć na stronie https://rnew.pl/pl/categories/laptopy-1214553883.html. Sklep RNEW oferuje wydajne laptopy klasy biznesowej w najniższej możliwej cenie.

Po drugie. Zdecyduj się na urządzenie o wydajnych podzespołach

Wiele osób może pomyśleć, że niska wartość laptopów poleasingowych spowodowana jest mało wydajnymi podzespołami zamontowanymi w urządzeniu. W rzeczywistości jednak tego typu notebooki mogą pochwalić się procesorami, dyskami i pamięcią RAM umożliwiającą bardzo dużo zaawansowanych procesów. W sprzedaży poleasingowej mamy dostępne urządzenia klasy biznesowej, które zawsze są wyznacznikiem odpowiedniej jakości. Absolutną podstawą jest minimum 8 GB wbudowanej pamięci operacyjnej RAM oraz dwurdzeniowy układ CPU Intel Core i5. Oba te elementy w połączeniu z dyskiem twardym SSD sprawiają, że osoba posiadająca takiego notebooka może nie tylko surfować po internecie, ale także wykonywać zadania grafika i montażysty plików wideo.

Po trzecie. Wybierz renomowanego producenta notebooka

Wcześniej wspomniane wydajne podzespoły nie są jedynym wyznacznikiem jakości laptopów poleasingowych. W tego typu sprzedaży znajdują się urządzenia produkowane przez renomowane marki, takie jak Lenovo, Dell, HP czy Apple. Decydując się na laptop z niezwykle popularnej serii Latitude lub ThinkPad możemy mieć pewność, że nie zawiedzie on naszych nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. To jednak nie wszystko.

Dodatkowym atutem wyboru dealera poleasingowego sprzętu kosztem elektromarketu są szczegółowe testy, jakie przechodzi urządzenie przed dopuszczeniem do otwartej sprzedaży. Każdy laptop weryfikowany jest przez pracownika sklepu. Po dogłębnej analizie nadawana jest klasa notebooka. Najbardziej popularną jest Klasa B. Oznacza ona, że interesujący nas produkt jest całkowicie sprawny, jednak posiada minimalne uszkodzenia na obudowie.

Wybierając komputer z poleasingowej oferty możemy mieć pewność, że będzie on w stu procentach sprawny, a żadna znacząca wada nie zostanie przed nami utajona. Potwierdza to gwarancja, która oferowana jest przez większość tego typu sklepów.