Rzeszów – praca w lotnictwie

Rzeszów – praca w lotnictwiePrzemysł lotniczy rozwija się w coraz szybszym tempie, w związku z czym wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników. Poszukuje się specjalistów ds. produkcji, jak również kompetentnej kadry zarządzającej. Rzeszów jest centrum Doliny Lotniczej, stowarzyszenia innowacyjnych przedsiębiorców z południowo-wschodniej Polski. Dowiedz się, kto w stolicy regionu ma największe szanse na zdobycie pracy w lotnictwie.

Rozwinięte zaplecze edukacyjne i szkoleniowe

Firmy Doliny Lotniczej współpracują z uczelniami technicznymi oraz instytutami badawczymi pod kątem pozyskiwania najzdolniejszych absolwentów i wypracowywania strategii rozwoju. Tworzą też bazę danych ułatwiającej odnalezienie właściwego kandydata na wybrane stanowisko. Znaczna większość inżynierów zatrudnionych w lotnictwie to absolwenci studiów technicznych o profilu: mechanika, elektronika, elektrotechnika oraz inżynieria oprogramowania. Pracownicy produkcji są z kolei technikami różnych specjalności. Dobór odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów pozwala na właściwe wykorzystanie ich wiedzy i potencjału, a także przekłada się na doskonalenie produktów i usług z zakresu przemysłu lotniczego.

Nowe miejsca pracy

Głównym celem Doliny Lotniczej jest przekształcenie Podkarpacia w jeden z wiodących europejskich regionów lotniczych. Równie ważne okazuje się pozyskiwanie zagranicznych inwestorów. Dostarczając i ulepszając różnorodne technologie, produkty i usługi, firmy z branży przemysłu lotniczego pragną sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wdrażanie innowacyjnych pomysłów, kształcenie dotychczasowej kadry i pozyskiwanie zagranicznego kapitału skutkuje dynamicznym rozwojem regionu. W samym sercu Doliny Lotniczej odnotowano poprawę warunków życia mieszkańców, a także zwiększenie liczby wakatów. Praca w Rzeszowie czeka zarówno na doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, jak i na ambitnych, utalentowanych absolwentów.

Kandydaci poszukiwani

W rzeszowskich firmach zatrudnienie znajdą kontrolerzy jakości, planiści produkcji, technolodzy lotnictwa, programiści CNC, mechanicy lotniczy i specjaliści ds. utrzymania ruchu. Rekruterzy poszukują też inspektorów NDT, spawaczy, operatorów maszyn, monterów silników lotniczych, analityków finansowych oraz handlowców. Na brak zainteresowania pracodawców z Rzeszowa nie może narzekać również kadra kierownicza – managerowie projektów, działów HR i dyrektorzy.

Dolina Lotnicza otwiera wiele możliwości dla wszystkich pasjonatów lotnictwa. Bez względu na profil kształcenia, mnogość wolnych stanowisk i różnorodność funkcji, jakie mają pełnić poszukiwani kandydaci pozwalają na odnalezienie zajęcia najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb. To również szansa na dynamiczny rozwój kariery oraz zdobywanie nowych umiejętności. Dzięki pracy dla firm nastawionych na innowacje i poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań, wszystkie osoby zatrudnione w Dolinie Lotniczej biorą udział w kreowaniu jednego z najbardziej obiecujących klastrów przemysłowych.Nie przegap:

Samochód stoczył się na mężczyznę. 40-latek nie żyje
Dachowali peugeotem. Uciekli, bo byli pijani
Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie - sprawdź oferty
Dzieci wracają do szkół. Sytuacja w Rzeszowie
Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie wstrzymał przyjęcia pacjentów
Zabił swojego wujka? Policja szuka 46-latka
Podejrzany o wymuszenie rozbójnicze zatrzymany
Okres sylwestrowo-noworoczny na drogach Podkarpacia: 20 wypadków, zginęły 4 osoby
Gawlik zaprasza na bezpłatne porady prawne w biurze PO RP
Od soboty otwarte będą rzeszowskie baseny
Wakacje 2018 na Podkarpaciu: ponad 150 mniej wypadków, niż przed rokiem
Wybierz studia na Politechnice Krakowskiej. Rekrutacja trwa
Troje pieszych potrąconych na pasach
Rzeszów mówi #TAKdlaPszczół! Powstaje „Pasieka w sercu miasta”
Są nazwiska nowych posłów z regionu rzeszowskiego
Apartamenty nad morzem? Tylko Baltica Apartments
Tomasz Poręba: Młodzi kandydaci PiS to szansa na realną zmianę w samorządzie
Przyjąć spadek czy go odrzucić - to jest pytanie! Kopiuj do schowka czysty tekst
Odpowiedzą za prześladowanie związkowców!
W Rzeszowie powstanie centrum komunikacyjne
W Rzeszowie alternatywa dla biopsji gruboigłowej prostaty!
Zalane mieszkanie przez sąsiada czy dom przez nawałnicę. Jak osuszyć pomieszczenia własnego lokum?
Wtorek: 300 nowych zakażeń w Polsce, 8 na Podkarpaciu
Finał Konkursu „Podkarpacie tutaj mieszkam”
Świnia siedziała na miejskiej drodze. Uciekła z transportu
Sprzedawała alkohol niewiadomego pochodzenia
Beta alanina – skuteczna przedtreningówka
Konopie hodowali na parapecie. Dwie osoby z zarzutami
Skandal! Otruto pszczoły w podrzeszowskiej pasiece!
Jakie drewno wybrać do kominka?