Jak sfinansować zakup samochodu, kiedy brak Ci środków? Zobacz rozwiązanie

Jak sfinansować zakup samochodu, kiedy brak Ci środków? Zobacz rozwiązanieTwoje używane auto znów się zepsuło i masz już dosyć ciągłych wizyt w serwisie i związanych z tym wydatków? To chyba najwyższy czas, by w końcu pozbyć się starego modelu i zdecydować się na fabrycznie nowy samochód! Tym bardziej, że akurat teraz możesz go nabyć na wyjątkowo korzystnych warunkach. Przekonaj się, jak to możliwe – w tym artykule przedstawimy na to rozwiązanie.

Skąd wziąć pieniądze na nowy samochód?

Czy wiesz o tym, że całkowicie nowy samochód możesz mieć już za kilka tysięcy złotych? To nie błąd, ani tym bardziej nie loteria z nagrodami! Decydując się na Kredyt SMARTPLAN oferowany przez Toyota Bank, możesz wyjechać z salonu fabrycznie nowym autem po wpłaceniu zaledwie 10% jego wartości. Dodatkowo, comiesięczne raty łatwo obniżysz do akceptowalnego przez siebie poziomu.

Czy to nie za dużo?

Sam policz, ile do tej pory wydałeś na eksploatację swojego starego samochodu! Może się okazać, że comiesięczne koszty związane z remontami dotychczasowego pojazdu były znacznie wyższe niż rata za całkowicie nową Toyotę, o której wspominamy powyżej. Dodaj do tego jeszcze rynkową wartość swojego aktualnego samochodu. Przypomnij sobie, za ile auto zostało kupione oraz spróbuj sprzedać je za podobną kwotę – niemalże na pewno się to nie uda! Jak łatwo obliczyć, eksploatacja używanego samochodu tylko z pozoru jest tańsza niż kupno całkowicie nowego auta w salonie.

Boję się utraty wartości!

Zewsząd możemy usłyszeć, że zakup nowego samochodu totalnie się nie opłaca, ponieważ już w momencie opuszczenia progu salonu sprzedaży auto traci na wartości kilkanaście procent. Po pierwsze, to nieprawda, bowiem żaden samochód nie traci aż tyle. Po drugie – można temu łatwo przeciwdziałać! Jak? Czytaj dalej!

Finansowanie samochodu? Idealnym momentem na zakup nowego samochodu w salonie jest końcówka roku. To właśnie wtedy sprzedawcy są znacznie bardziej skorzy do udzielania sporych rabatów na stojące w salonie auta. Pamiętajmy, że wraz z „przeskoczeniem” rocznika auta mogą tracić na wartości, bowiem nagle stają się starsze o rok. I choć dla Ciebie, jako kierowcy, nie ma to absolutnie żadnego znaczenia, bowiem to i tak nieużywane nigdy samochody, to możesz sporo zaoszczędzić kupując taki egzemplarz w salonie.

Dlaczego o tym mówimy? Cóż, im bliżej koniec roku, tym baczniej obserwuj oferty różnych dealerów. Niesprzedane auta często oferowane są w wyjątkowo dobrych cenach – sprzedawcom zależy na szybkim ich sprzedaniu. Co więcej, zakup takiego samochodu za kwotę niższą od katalogowej o kilka tysięcy złotych pozwoli Ci łatwo zniwelować ryzyko związane z utratą wartości zupełnie nowego pojazdu.

Bądź smart!

Fabrycznie nowy samochód jest w zasięgu Twojej ręki, a jego zakup wcale nie musi oznaczać dużego wydatku! Bądź smart i wybieraj rozsądnie, a już nawet za kilka dni będziesz mógł cieszyć się pachnącym nowością autem, z zerowym przebiegiem i gwarancją! I w końcu zapomnisz o spóźnieniach do pracy z powodu awarii czy też wiecznych wizytach w serwisie.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN: cena nowego samochodu 70 000,00 zł, wpłata własna 21 000,00 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość raty kredytowej 1 210,00 zł, z Ostatnią Ratą 14 000,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 5,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,48%. Całkowita kwota kredytu 49 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 10 339,09 zł (obejmuje prowizję bankową 1 470,00 zł, odsetki 5 879,05 zł, oraz szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2 990,04 zł), całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 59 339,09 zł. Kalkulacja ważna na dzień: 23-01-2017 r.Nie przegap:

Rekordowe pierwsze półrocze na lotnisku w Jasionce
Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie - sprawdź oferty
Fundusze unijne – Podkarpacie w czołówce
Warta wesprze dwa szpitale - w Łańcucie i Rzeszowie
Podkarpackie wysoko w prestiżowym rankingu
Czym jest franczyza w branży nieruchomości?
Przechodzień znalazł ciało mężczyzny
Maseczki i przyłbice od wojewody dla oświaty
Policjanci zabezpieczyli marihuanę przywiezioną z Czech
Kredyt gotówkowy na samochód? Poznaj jego zalety
Na co najczęściej pożyczają mieszkańcy Rzeszowa?
Żołnierze z 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej zakończyli szkolenie na wędrzyńskim poligo...
Kolejny ważny krok w stronę Via Carpatia
Więcej lotów Lufthansy z Rzeszowa do Monachium
Służby ostrzegają: w regionie wystąpią problemy z powietrzem
Wojewoda będzie zakazywała imprez masowych w regionie
Wybory na Podkarpaciu: ogromne zwycięstwo Andrzeja Dudy
Tragiczny wypadek w Wielopolu Skrzyńskim
Pięć nagród dla Rzeszowa w konkursie Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego
Wypadek w Łańcucie. Trzy osoby w szpitalu
Ustawa hazardowa i Rejestr Domen Zakazanych - ważne informacje
Rzeszowskie ALO ze stuprocentową zdawalnością matur
Jasne strony utraty pracy
PLK przekazały 1 mln zł rzeszowskiemu pogotowiu na walkę z COVID-19
Pożyczkobiorco, czy znasz swoje prawa?
Intensywne deszcze na Podkarpaciu. Zagrożenie podtopieniami
54-latek odpowie za postrzelenie psa
Rzeszowscy policjanci będą jeździć hybrydowymi corollami
Beta alanina – skuteczna przedtreningówka
Święto Paniagi odwołane