Pomysł na idealny i oryginalny prezent świąteczny dla zapracowanej mamy Pomysł na idealny i oryginalny prezent świąteczny dla zapracowanej mamy

Pomysł na idealny i oryginalny prezent świąteczny dla zapracowanej mamy Pomysł na idealny i oryginalny prezent świąteczny dla zapracowanej mamy

Macierzyństwo to poważna zmiana w życiu każdej kobiety. Jest misją i wyzwaniem, które po pojawieniu się dziecka na świecie jest większe niż się pierwotnie tego spodziewała. Młoda mama musi dzielić swój czas na wiele obszarów: pracę, dom, a często także edukację. Dba o wszystko i wszystkich, tylko nie o siebie. Pod choinką powinno znaleźć się coś, co podziękuje tej wyjątkowej kobiecie za czas jaki poświęca na wychowanie dzieci. Nie ważne czy szukasz prezentu dla własnej mamy, siostry, córki czy żony przejrzyj pomysły na oryginalne prezenty świąteczne dla zapracowanej mamy:

Peeling czekoladowy

Zabieg kosmetyczny to jeden z idealnych pomysłów na prezent dla każdej kobiety. Zapracowana mama nie ma czasu na wielogodzinne rytuały w łazience, co kilka tygodniowe zabiegi u kosmetyczki, a często nawet 30-to minutowa kąpiel w wannie we własnej łazience jest nieosiągalna. Proponujemy kupno oryginalnego zabiegu, jakim jest peeling czekoladowy. Podczas tego wyjątkowo aromatycznego pobytu w salonie kosmetycznym, zajęta mama zrelaksuje się, oczyści i nawilży swój naskórek i poprawi krążenie w całym ciele. Nie trzeba wspominać, że uspokoi swój umysł, ponieważ będzie to ponad godzina spędzona bez jej dzieci w ciszy!

Voucher do teatru

Poprzez nadmiar obowiązków bardzo często zaniedbujemy nasz rozwój kulturalny. Kup kochanej mamie voucher do teatru, który niegdyś był jej drugim domem. Niech sama wybierze spektakl, który marzyła zobaczyć. Ten oryginalny prezent znaleziony pod choinką, rozczuli nie jedną kobietę.

Sesja foto

Zatrzymaj jej piękno na lata. Zaganiana mama, może i biegle włada posługiwaniem się aparatem w telefonie i robi wiele zdjęć swoich pociech, ale nie ma żadnych pamiątek w postaci swoich własnych zdjęć z lat, kiedy jest najpiękniejsza. Spraw, aby stanęła po drugiej stronie obiektywu – niech zajmie się nią sztab stylistów: fryzjer, makijażystka i stylista ubrań, a następnie w profesjonalnym studiu fotograficznym powstanie sesja, na której zapracowana mama będzie wyglądała jak modelka.

Skok ze spadochronu

Kobieta, której chcesz sprawić prezent kocha adrenalinę? A może wręcz odwrotnie – boi się nowych wyzwań? Odstaw ją od pieluch, zadań domowych i jej obowiązków w pracy i poszerz horyzonty, wysyłając ją na skok ze spadochronu. Każdy powinien to przeżyć, a w szczególności zapracowana kobieta, która jest mamą. Posiadanie dzieci nie jest przeszkodą, a pięknym dodatkiem do życia. Starsze pociechy będą dumne, że maja taką odważną i ekstremalną mamę!

Kurs nurkowania

Wyjątkowe doznania są tak samo ważne jak nauka nowych rzeczy. Aby prezent był idealny, powinien spełniać również te funkcje. Wyślij mamę na kurs nurkowania. Będzie to cos czego długo nie zapomni, a kto wie, może także będzie początkiem nowej pasji? Kurs obejmuje szkolenie teoretyczne i praktyczne. Profesjonalny instruktor pokaże i omówi sprzęt do nurkowania, a pierwsze próby pływania odbywać się będą na basenie sportowym. Następnie kursant może spróbować swoich sił na wodzie otwartej na przykład nad zalewem.

Czas dla siebie

Niezależnie od tego, czy mama jest osoba rozrywkową i lubi ekstremalne wyzwania, czy jest spokojniejsza osobą wybierz prezent, który sprawi jej radość z możliwości spędzenia czasu sama ze sobą. Będzie to dobra odskocznia, która pozwoli zatęsknić za dziećmi i docenić wspólne chwile.

PD
Artykuł został przygotowany przy współpracy z www.superprezenty.pl/pod-choinke/.