Bilety w Rzeszowie przez komórkę? Teraz to możliwe!

Bilety w Rzeszowie przez komórkę? Teraz to możliwe!

Chcesz kupować bilety na komunikację miejską w Rzeszowie jeszcze łatwiej? Teraz możesz zrobić to również przez swój telefon. Sprawdź z nami, jak to zrobić!

Nie zawsze masz przy sobie gotówkę, aby kupić bilet na autobus albo na tramwaj? Zdarza ci się, że nie masz zbyt dużo czasu na kupno biletu w biletomacie albo przed automatem jest długa kolejka? W takim przypadku warto sprawdzić jeszcze jedną opcję – bilety elektroniczne, które zakupimy przez telefon.

Dzisiaj coraz więcej miast oferuje możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej mobilnie – teraz dołączył do nich równie Rzeszów bilety możemy zakupić z wykorzystaniem jednej z dostępnych aplikacji mobilnych.

Zalety zakupu biletu elektronicznego przez telefon:

  • oszczędzamy czas
  • nie stoimy w kolejkach
  • unikamy stresu
  • możemy kupić bilety także w nocy, w weekendy i w święta
  • nie musimy mieć przy sobie gotówki lub karty płatniczej

Jeśli masz smartfona z dostępem do internetu, zakup biletu elektronicznego może być dla ciebie strzałem w dziesiątkę! Jak to zrobić?

Jedną z aplikacji mobilnych do zakupu biletów, z których możemy skorzystać w Rzeszowie, jest mPay. To aplikacja do prowadzenia różnych płatności mobilnych, między innymi do wykonywania przelewów, zapłaty za zakupy w sklepie, opłacenia parkingu, rachunków czy kupna biletów sportowych.

Aplikacja mPay dostępna jest na wszystkie systemy operacyjne – Android, iOS Apple oraz Windows. Możemy pobrać ją z oficjalnych sklepów tych systemów. Następnie instalujemy ją na telefonie i tworzymy swoje konto użytkownika. Wybieramy też formę płatności. W przypadku mPay możemy zapłacić za bilety kartą albo z portfela wirtualnego. Przy podpięciu karty pod aplikację opłaty pobierane są bezpośrednio z karty. Do zapłaty z portfela musimy dokonać wcześniejszego doładowania przelewem.

Jeśli chcemy kupić bilet, wybieramy odpowiednią opcję z aplikacji i wskazujemy na interesujący nas bilet. Potwierdzamy transakcję specjalnym kodem PIN. W razie kontroli po prostu pokazujemy bilet na telefonie.