Jakie filmy w kinie warto obejrzeć

Jakie filmy w kinie warto obejrzeć0
(0)

Dobry film trzyma w fotelu do ostatnich scen. O tym, czy dany film jest dobry decyduje publiczność, powodzenie u widzów jest wyznacznikiem dobrego obrazu.

Co nowego

Przeglądając repertuar kina możemy zauważyć przewagę kilku rodzajów. W maju znajdziemy na pewno premiery dramatów i thrillerów wyciskających z oczu łzy i przyklejających do fotela ciało bez możliwości drgnięcia ręką. Po pełne super bohaterów produkcje, w których rzeczone osoby ratują świat przed zagładą, to proponuje nam kino.

Marvel

Swoją opinię na temat filmów wyrobił sobie Marvel. Pokazując świat owładnięty problemami egzystencjonalnymi rozwiązywanymi przez bohaterów posiadających super moce. Nie wszyscy pochodzą ze znanego nam świata. Już teraz jest premiera kolejnego filmu tym razem to „Avengers: Wojna bez granic”. Fani tego rodzaju filmów czekają nie tylko na mocne kino akcji, ale też na świetne efekty komputerowe.

Deadpool 2

Przeglądając repertuar kin we Wrocławiu na maj nie da się nie zauważyć, że w swiecie fantazji buja wiele z hitów. Jednym z nich jest właśnie on. Superbohater o oszpeconej twarzy, który stara się znaleźć miejsce na ziemi. Kiedyś członek zwyczajnego społeczeństwa jakich wiele na tym świecie obecnie outsider, który swoje zdolności wykorzystuje do łapania przestępców.

The Lodgers. Przeklęci

Polowanie na czarownice zapoczątkowało masowe pojawianie się duchów i krwiożerczych istot w kinach. A „The Lodgers. Przeklęci” to kolejna odsłona walki z nieznanymi istotami. Kiedy przekroczenie zakazanej strefy kończy się bardzo tragicznie. Film pokazuje, że czasem nie warto otwierać puszki Pandory, aby nie obudzić śpiących w niej duchów.

„Sobibór”

Heroiczna walka o przetrwanie w niemieckim obozie zagłady w Sobiborze. Czy da się z tego piekła, które zgotowali ludziom naziści uciec? Mimo wycieńczenia i braku oręża więźniowe postanawiają nie poddać się bez walki. Dochodzi do buntu, który jako jedyny przejdzie do historii. Powstańców było 600, uciec się udało tylko 200 osobom z czego ledwie czwartej części uda się przeżyć.

The Last Whitness

Tym razem thriller opisujący zdarzenia, które miały miejsce już po wojnie. Tajemnicza śmierć, a oficjalnie samobójstwo Polaka w obozie dla uchodźców naprowadza żądnego kariery dziennikarza na trop zbrodni. Rozpoczyna śledztwo nad sprawą, którą największe mocarstwo za wszelką cenę stara się pogrzebać razem z trupami.

Całkiem ciekawe wygląda w kinie połowa wiosny. Możemy nie tylko zobaczyć świetne kino akcji ale też i dla koneserów filmów wojennych czy wielkich spisków znajdzie się bardzo ciekawa gratka. Warto wybrać się do kina, aby nie przegapić takich flagowców.

Źródło:

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.