Kancelaria z Rzeszowa jedną z najlepszych w kraju

Kancelaria z Rzeszowa jedną z najlepszych w kraju0
(0)

Rzeszowska Kancelaria AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu zajęła III miejsce w Polsce w kategorii „Najlepsze strony internetowe kancelarii”. Jest także największą kancelarią działająca w Rzeszowie. Nagrody przyznana została przez gazetę Rzeczpospolita w prestiżowym 16. Rankingu Kancelarii Prawniczych. To ogromny sukces AXELO, która w konkursie pokonała ponad 300 kancelarii z całej Polski.

Uroczysta gala wręczenia nagród zorganizowana została w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. W tym roku po raz pierwszy w ramach Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej zostały przyznane nagrody w kategorii „Najlepsze strony internetowe kancelarii”.

Do oceny stron WWW największych i najlepszych kancelarii w Polsce użyto m.in. specjalnie opracowanej na potrzeby rankingu metodologii. Oceniane były przede wszystkim pod kątem zawartości merytorycznej, użyteczności, nawigacji, szaty graficznej, użycia własnych fotografii, wykorzystywania animacji, przystosowania strony do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do konkursu zgłoszono ponad 300 stron, które zostały ocenione przez zespół pięciu niezależnych, zewnętrznych ekspertów. Po dogłębnej analizie wielu elementów i wdrożonych często innowacyjnych rozwiązań wśród najlepszych znalazła się mająca główną siedzibę w Rzeszowie międzynarodowa kancelaria AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu.

– Przyznane nam III miejsce w tej kategorii stron internetowych to dla nas duży sukces – uważają Radosław Ostrowski oraz Dariusz Domagalski, Partnerzy Zarządzający AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu. – Pamiętajmy, że eksperci oceniali ponad 300 stron m.in., największych kancelarii działających w Polsce. Do finału zakwalifikowało się już tylko 16 w tym nasza strona internetowa. Główną ideą stworzonej ponad rok temu witryny naszej Kancelarii była przejrzystość przekazu, wygoda i komfort korzystania z witryny przez internautów, choć oczywiście ważna była również estetyka. Chcemy, aby nasz klient w łatwy i przyjazny sposób mógł znaleźć informacje, których poszukuje – tłumaczą Radosław Ostrowski oraz Dariusz Domagalski.

Dodają, że miejsce na podium w kategorii stron internetowych, a tym samym zauważenia kancelarii AXELO to przykład na to, że dobre i znane kancelarie powstają nie tylko w największych miastach Polski, ale także np. w Rzeszowie.

AXELO

Kancelaria AXELO specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz podatkowej przedsiębiorców. Oprócz bieżącej obsługi oraz doradztwa AXELO zapewnia wsparcie i realizację projektów strategicznych z zakresu fuzji i przejęć, optymalizacji podatkowych, optymalizacji prawno-podatkowej procesów inwestycyjnych, projektowania i wdrażania struktur holdingowych, zarządzania prawami własności intelektualnej, jak również consultingu, audytów prawych i podatkowych oraz szkoleń. AXELO bardzo mocno współpracuje także ze środowiskiem akademickim. Wiceprzewodniczącym Rady Naukowej kancelarii jest prof. Czesław Paweł Kłak, karnista; Sędzia Trybunału Stanu, wykładowca WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. AXELO ma swoje biura w Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, Mielcu, Nowym Sączu oraz we Lwowie.

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.Nie przegap:

Uber Eats zawitał do Rzeszowa
HR ARENA – wyjątkowe spotkanie praktyków HR w południowo-wschodniej Polsce!
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika na stanowisko KONSTRUKTOR
750-tysięczny pasażer na lotnisku w Jasionce
Nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Jasionce
Sieć B&B Hotels zawitała do Rzeszowa
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika
Stara Szwalnia – zniszczony obiekt odzyskał życie!
Renomowana kancelaria prawna - jak ją rozpoznać?
Ubezpieczenie OC najtańsze na Podkarpaciu!
E-składka się sprawdza – większe wpływy i mniej błędów
Firma MEGARON poszukuje kadry kierowniczej
5G w Rzeszowie! Znamy pierwszą oficjalną lokalizację!
Tysiące wniosków o zasiłki do ZUS
XX Kongres Public Relations w Rzeszowie
Dlaczego warto inwestować?
Europejskie Forum Rolnicze 2020 – znamy tematy najważniejszych debat
Międzynarodowa firma inwestuje na terenie Parku „Rzeszów – Dworzysko”
Kiedy lepiej pojechać na urlop – latem czy zimą?
Tesco zamyka sklepy! Na liście Rzeszów!
W „Dworzysku” działa największa w Rzeszowie i okolicy farma fotowoltaiczna
Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Rzeszowie
Największy w Polsce latający frachtowiec z bazą na lotnisku w Jasionce
Jakie umiejętności warto wpisać do CV?
Powstaną nowe miejsca pracy
BLACK FRIDAY W MILLENIUM HALL [LISTA SKLEPÓW]
47,3 mln zł dla LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. na inwestycje
W Rzeszowie powstaje salon Yamahy
Kiedy pojechać na urlop?
Winobranie na Podkarpaciu dobiega końca