Kancelaria z Rzeszowa jedną z najlepszych w kraju

Kancelaria z Rzeszowa jedną z najlepszych w krajuRzeszowska Kancelaria AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu zajęła III miejsce w Polsce w kategorii „Najlepsze strony internetowe kancelarii”. Jest także największą kancelarią działająca w Rzeszowie. Nagrody przyznana została przez gazetę Rzeczpospolita w prestiżowym 16. Rankingu Kancelarii Prawniczych. To ogromny sukces AXELO, która w konkursie pokonała ponad 300 kancelarii z całej Polski.

Uroczysta gala wręczenia nagród zorganizowana została w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. W tym roku po raz pierwszy w ramach Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej zostały przyznane nagrody w kategorii „Najlepsze strony internetowe kancelarii”.

Do oceny stron WWW największych i najlepszych kancelarii w Polsce użyto m.in. specjalnie opracowanej na potrzeby rankingu metodologii. Oceniane były przede wszystkim pod kątem zawartości merytorycznej, użyteczności, nawigacji, szaty graficznej, użycia własnych fotografii, wykorzystywania animacji, przystosowania strony do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do konkursu zgłoszono ponad 300 stron, które zostały ocenione przez zespół pięciu niezależnych, zewnętrznych ekspertów. Po dogłębnej analizie wielu elementów i wdrożonych często innowacyjnych rozwiązań wśród najlepszych znalazła się mająca główną siedzibę w Rzeszowie międzynarodowa kancelaria AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu.

– Przyznane nam III miejsce w tej kategorii stron internetowych to dla nas duży sukces – uważają Radosław Ostrowski oraz Dariusz Domagalski, Partnerzy Zarządzający AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu. – Pamiętajmy, że eksperci oceniali ponad 300 stron m.in., największych kancelarii działających w Polsce. Do finału zakwalifikowało się już tylko 16 w tym nasza strona internetowa. Główną ideą stworzonej ponad rok temu witryny naszej Kancelarii była przejrzystość przekazu, wygoda i komfort korzystania z witryny przez internautów, choć oczywiście ważna była również estetyka. Chcemy, aby nasz klient w łatwy i przyjazny sposób mógł znaleźć informacje, których poszukuje – tłumaczą Radosław Ostrowski oraz Dariusz Domagalski.

Dodają, że miejsce na podium w kategorii stron internetowych, a tym samym zauważenia kancelarii AXELO to przykład na to, że dobre i znane kancelarie powstają nie tylko w największych miastach Polski, ale także np. w Rzeszowie.

AXELO

Kancelaria AXELO specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz podatkowej przedsiębiorców. Oprócz bieżącej obsługi oraz doradztwa AXELO zapewnia wsparcie i realizację projektów strategicznych z zakresu fuzji i przejęć, optymalizacji podatkowych, optymalizacji prawno-podatkowej procesów inwestycyjnych, projektowania i wdrażania struktur holdingowych, zarządzania prawami własności intelektualnej, jak również consultingu, audytów prawych i podatkowych oraz szkoleń. AXELO bardzo mocno współpracuje także ze środowiskiem akademickim. Wiceprzewodniczącym Rady Naukowej kancelarii jest prof. Czesław Paweł Kłak, karnista; Sędzia Trybunału Stanu, wykładowca WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. AXELO ma swoje biura w Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, Mielcu, Nowym Sączu oraz we Lwowie.Nie przegap:

Kiedy pojechać na urlop?
FlixBus ogłasza nową siatkę połączeń, w tym nowe trasy z Podkarpacia
Milionowe inwestycje i 400 nowych miejsc pracy
Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Rzeszowie
Jakie kompetencje docenią pracodawcy?
Chcesz kupić produkty od rolników? Sprawdź internetowy bazarek!
Czy siłą marki są social media? VII edycja Śniadań Biznesowych z G2A Arena już w listopadzie!
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika
Uwaga, oszuści! Tym razem ostrzeżenie wysłał ZUS!
Jakie umiejętności przydadzą się w pracy handlowca?
Poradnik dla osób ćwiczących na orbitreku – jak efektywnie spalać kalorie?
Uber Eats zawitał do Rzeszowa
Hebe wzmocni ofertę CH Plaza Rzeszów
Międzynarodowa firma inwestuje na terenie Parku „Rzeszów – Dworzysko”
Kolbuszowa 2.0 - wielkie wydarzenie w małym mieście już wkrótce
Business Without Limits – kongres gospodarczy w Internecie już 18-19 czerwca!
Nowe inwestycje w strefie S1 PPN-T Aeropolis
Największy w Polsce latający frachtowiec z bazą na lotnisku w Jasionce
Jakich umiejętności miękkich szukają pracodawcy?
E-składka się sprawdza – większe wpływy i mniej błędów
Renomowana kancelaria prawna - jak ją rozpoznać?
Europejskie Forum Rolnicze 2020 – znamy tematy najważniejszych debat
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika na stanowisko KONSTRUKTOR
Skuteczne procesy windykacji w przedsiębiorstwie
Garden Expo i Home Design łączą siły – Home & Garden w marcu w G2A Arena!
Język obcy w pracy – cenny atut czy nieprzydatna kompetencja?
Chrzczone paliwo w regionie! Historia jak z „Breaking Bad”?
Nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Jasionce
Sukces polskich europosłów
Błyskawiczna pożyczka za 1gr? Finrada sprawdza czy to możliwe!