Błyskawiczna pożyczka za 1gr? Finrada sprawdza czy to możliwe!

Błyskawiczna pożyczka za 1gr? Finrada sprawdza czy to możliwe!Choć możemy dziś dosłownie przebierać w pożyczkach krótkoterminowych, większość z nich obarczona jest prowizją, która często bywa nieadekwatnie wysoka w stosunku do kwoty zaciągniętego zobowiązania. Finrada sprawdza czy możliwe jest zaciągnięcie zobowiązania na niewielką kwotę bez ponoszenia wygórowanych kosztów obsługi takiej pożyczki.

Finrada to serwis internetowy dostępny dla wszystkich użytkowników, którym zależy na możliwości porównania ofert sprawdzonych pożyczkodawców bez konieczności odwiedzania wielu stron internetowych jednocześnie. Serwis przygotował wygodne podsumowanie dostępnych ofert dbając o to, aby prezentowane dane charakteryzowała wysoka jakość. Dzięki temu wszelkie umieszczone na stronie oferty są ofertami aktualnymi oraz uwzględniają aktualnie obowiązujące zniżki i promocje. Przykładem takich promocji może być Pożyczka za 1gr, którą oferuje platforma SMS365.pl, a o której piszemy na stronie https://finrada.pl/sms365pl.

SMS365 to marka spółki finansowej Regita, która działa na polskim rynku już od 2009 roku. Specjalnością firmy są tzw. pożyczki krótkoterminowe, które często określa się również mianem chwilówek. W ramach oferty firmy możemy ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 200 do 3000zł. Zaprezentowane widełki nie dotyczą jednak każdej pożyczki. Osoby korzystające z produktu SMS365 po raz pierwszy ubiegać się mogą o kwotę do 900zł. Dostępna kwota wzrasta wraz z zaciąganiem kolejnych pożyczek. I tak, przy drugiej pożyczce możemy ubiegać się maksymalnie o 1200zł, przy trzeciej o 1500zł, przy czwartej o 2000zł, przy piątej o 2500zł, a przy szóstej aż do 3000zł. Na tej podstawie można śmiało wyciągnąć wniosek, że oferta SMS365 nie jest skierowana do osób, które potrzebują większej kwoty, a które nie korzystały wcześniej z usług tego pożyczkodawcy. Jeżeli jednak interesuje nas niewielka kwota, firma przygotowała dla nas zachęcającą promocję funkcjonującą pod nazwą Pożyczki za 1gr. Promocja ta skierowana jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z SMS365 i które chcą zaciągnąć pożyczkę w wysokości nieprzekraczającej 200zł. W takim przypadku kwota jaką będziemy musieli zwrócić powiększona zostanie jedynie o opłatę rejestracyjną, której wysokość wynosi zaledwie 1gr. Jeżeli jednak potrzebujemy kwoty z przedziału 201-900zł, promocja nas nie obejmie.

Proces aplikacyjny przebiega internetowo. Wszelkich procedur niezbędnych do uzyskania pożyczki możemy dopełnić sprzed komputera w zaciszu własnego domu. Aby móc ubiegać się o pożyczkę należy spełnić wymagania, które w porównaniu do oczekiwań innych pożyczkodawców wydają się być bardzo uproszczone. Wnioskodawcą może więc być osoba w wieku 20-75 lat, posiadająca polskie obywatelstwo i aktywny numer telefonu komórkowego. Firma nie oczekuje żadnych dodatkowych dokumentów, ani zaświadczeń, a decyzję o przyznaniu bądź odrzuceniu pożyczki poznamy już w kilka minut.

Niewątpliwą zaletą oferty SMS365 jest fakt, że przewiduje ona możliwość przesunięcia terminu spłaty zobowiązania. Jeżeli więc nie jesteśmy w stanie wywiązać się ze spłaty w wymaganym terminie, za niewielką opłatą możemy przesunąć go o kolejnych 15 lub 30 dni. Koszt przesunięcia takiego terminu poznamy dzięki wygodnym suwakom znajdującym się na stronie firmy. Również i to rozwiązanie zasługuje na pochwałę, ponieważ sprawia, że cała procedura staje się bardziej przejrzysta, a klient od początku informowany jest o wszelkich dodatkowych opcjonalnych kosztach.Nie przegap:

Chrzczone paliwo w regionie! Historia jak z „Breaking Bad”?
Największy w Polsce latający frachtowiec z bazą na lotnisku w Jasionce
Jakie CV pomoże zdobyć wymarzoną pracę?
Kiedy lepiej pojechać na urlop – latem czy zimą?
Tysiące wniosków o zasiłki do ZUS
Business Without Limits – kongres gospodarczy w Internecie już 18-19 czerwca!
Chcesz kupić produkty od rolników? Sprawdź internetowy bazarek!
Kolbuszowa 2.0 - wielkie wydarzenie w małym mieście już wkrótce
Europejskie Forum Rolnicze 2020 – znamy tematy najważniejszych debat
„Dworzysko” jest wspaniale przygotowane [ROZMOWA]
Pod Rzeszowem powstanie nowa hala produkcyjno-magazynowa
5G w Rzeszowie! Znamy pierwszą oficjalną lokalizację!
CH Plaza Rzeszów rozdaje nagrody za paragony
Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce
Polska Grupa Lotnicza zbuduje w Rzeszowie bazę techniczną dla samolotów
60 tysięcy dolarów w... kieszeni
Black Friday w Centrum Handlowym Auchan Krasne
Nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Jasionce
Międzynarodowa firma inwestuje na terenie Parku „Rzeszów – Dworzysko”
40 mln na granty dla mikro i małych firm
Skuteczne procesy windykacji w przedsiębiorstwie
Język obcy w pracy – cenny atut czy nieprzydatna kompetencja?
Zdobądź Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Rzeszowie
Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Rzeszowie
Jakie umiejętności warto wpisać do CV?
Nowe inwestycje w strefie S1 PPN-T Aeropolis
Jakich umiejętności miękkich szukają pracodawcy?
Sieć B&B Hotels zawitała do Rzeszowa
Milionowe inwestycje i 400 nowych miejsc pracy
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika na stanowisko KONSTRUKTOR