W Rzeszowie ruszają darmowe testy najnowocześniejszych rowerów. W tym modelu Mai Włoszczowskiej, wartego 24 tys. zł

W Rzeszowie ruszają darmowe testy najnowocześniejszych rowerów. W tym modelu Mai Włoszczowskiej, wartego 24 tys. złNajbliższa niedziela, 3 czerwca, to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą kupić dwa kółka, ale potrzebują lepiej zorientować się w ofercie branży. Dzięki bezpłatnym testom w okolicy Ditiparku przy Hali Podpromie będziemy mogli sprawdzić jak to jest jeździć na różnych modelach, nawet kosztujących 24 tys. Na takim ściga się dwukrotna wicemistrzyni olimpijska. Do dyspozycji dostaniemy ponad 50 rowerów, w tym elektrycznych.

Otrzymamy wtedy szansę, by wypróbować rowery górskie, w tym elektryczne – nawet te najlepsze i najdroższe na rynku. Możemy też dowiedzieć się co nowego w sezonie 2018.

– Zakup roweru, mającego posłużyć właścicielowi na długie lata, to poważna decyzja. Dzięki naszemu przedsięwzięciu każdy kto planuje przesiąść się na nowe dwa kółka może sprawdzić, który model najbardziej mu odpowiada – wyjaśnia Paweł Buczko z firmy KROSS. – W czasie imprezy w systemie turowym zostaną zorganizowane co najmniej trzy przejazdy. Na miejscu sztab mechaników i innych pracowników odpowie na wszelkie pytania. Będzie też przygotowywał testowe dwa kółka, by wszystko działało jak należy. Ale warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego kasku – zaznacza.

Rozwiązać dylemat: który model dla mnie?

KROSS Test Tour zostanie zorganizowany w najbliższą niedzielę, 3 czerwca, w godz. 9.30-15.30 w pobliżu Ditiparku przy Hali Podpromie (ul. Podpromie 10). Dostaniemy wtedy możliwość sprawdzenia w boju ponad 50 rowerów z segmentów: MTB XC, enduro, trail i MTB w wersji elektrycznej. Znajdzie się wśród nich np. topowy model Level Team Edition, kosztujący prawie 24 tys. zł, na którym ścigają się Maja Włoszczowska i mistrzyni świata w kolarstwie górskim Jolanda Neff.

– Chcemy pokazać uczestnikom przede wszystkim zalety górskich rowerów elektrycznych, opartych na nowoczesnym systemie Shimano Steps. Tak samo jak przybliżyć zastosowaną w nich technologię. Takie dwa kółka są w Polsce ciągle małe znane i panuje wokół nich wiele mitów. Dużo osób sądzi na przykład, że jadą same, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, bo to nie są skutery – mówi Paweł Buczko. – eBike dokłada dodatkową moc podczas pedałowania. Sprawia, że rower jedzie łatwiej i daje dużo przyjemności tam, gdzie nie ma jej na tradycyjnych dwóch kółkach – podkreśla.

Każda osoba może w ciągu testowego dnia wypożyczyć maksymalnie trzy rowery, co oznacza praktycznie całodniową rodzinną weekendową rozrywkę. Co więcej, wszyscy uczestnicy mogą liczyć na przygotowanie specjalnej oferty sprzedażowej przez lokalnych dealerów.

Jak wziąć udział?

To banalnie proste i wymaga jedynie drobnych formalności. Dwa kółka zarezerwujemy na stronie www.kross.pl/pl/test_tour, a konkretny rower zamawiać można najwcześniej na dwa tygodnie przed testowym weekendem. Zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Na miejscu, przed rozpoczęciem jazdy, niezbędne jest podpisanie umowy najmu, upoważaniającej do wypożyczenia roweru. Wcześniej do weryfikacji należy pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować sprzęt mogą zarówno dorośli, jak i dzieci (wtedy pieczę nad nimi sprawują rodzice lub uprawnieni opiekunowie).

Ze szczegółami akcji zapoznamy się na jej profilu na Facebooku. Znajdziemy tam również listę rowerów. W dodatku na tej stronie można zadawać pytania dotyczące testów i śledzić relacje z tych wydarzeń.Nie przegap:

Global Day of Coderetreat w PGS Software
Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki w województwie podkarpackim
Charytatywnie podczas Dnia Dziecka w Millenium Hall
Wielka wymiana i zbiórka książek
Wyposażenie domowego biura - poradnik
Znamy zwycięzców Konkursu Wiedzy o Prawach Człowieka
Cieszanów Rock Festiwal adoptował koalę!
Program „Erasmus+” szansą podkarpackiej młodzieży na ciekawe studia
Biskupi: trzeba potępić represje wobec zarażonych koronawirusem
Egzotyczne i dalekie Karaiby: na jaką wyspę karaibską jechać?
W IKEA zbierają pluszaki dla rzeszowskich karetek
Bezpłatne badania w ramach akcji profilaktycznej „Zdrowie na jesień
Medycyna estetyczna - zabiegi dla kobiet w każdym wieku
Wizyta Świętego Mikołaja na rzeszowskim Rynku!
Jakie zabiegi kosmetyczne na zaskórniki najlepiej wybrać
Upał sprzyja zawałom serca – alarmuje kardiolog
Agnieszka Hyży została ambasadorką Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** [FOTO]
Gra miejska „Rzeszowskim Szlakiem Konfederatów Barskich” po raz trzeci. Nowością rekonstrukcja histo...
Rajd rowerowy "Wiatr we włosach" 2018
Najlepsze imprezy sylwestrowe - sprawdź gdzie się bawić
Piknik Zdrowia w Medicarpathii - prezent, który wybrali pacjenci
Spotkanie z Arturem Ligęską, przeżył koszmar w arabskim więzieniu
Nawadnianie podczas treningu - dlaczego jest tak ważne?
Esperal w Rzeszowie – jak działa wszywka alkoholowa?
Honorowa zbiórka krwi i minifestyn rodzinny na rzeszowskich bulwarach z 3. Podkarpacką Brygadą Obro...
Rodzinne wakacje na Zamku Baranów Sandomierski! Sprawdź!
Sylwoterapia - czy jest to skuteczna metoda leczenia?
W województwie podkarpackim zebrano prawie 1100 biustonoszy
Erepegowy Meetup Rzeszów
Przystanek Smaku w ten weekend w Rzeszowie