STS z Asseco Resovią Rzeszów przez kolejne dwa lata

STS z Asseco Resovią Rzeszów przez kolejne dwa lataSTS – największy bukmacher w Polsce – przedłużył współpracę z Asseco Resovią Rzeszów. Logo bukmachera będzie nadal znajdować się na strojach klubowych zawodników. Bukmacher będzie prowadzić również akcje skierowane do kibiców klubu. Porozumienie będzie obowiązywać przez dwa lata, bukmacher z klubem jest związany od początku 2017 roku.

STS wspiera cały polski sport. Asseco Resovia Rzeszów to pierwsza drużyna siatkarska, którą zdecydowaliśmy się sponsorować. To duży, doświadczony i dobrze znany klub w całej Polsce. Dotychczasowa współpraca układała się pozytywnie, w związku z tym zdecydowaliśmy się związać na przynajmniej dwa kolejne lata. Piłka siatkowa ma w Polsce wierną rzeszę fanów, zależy nam, by być częścią tej społeczności – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Podpisanie nowej, dwuletniej umowy z największą firmą bukmacherską w Polsce to dla nas wyróżnienie i jednocześnie motywacja do dalszej pracy. Cieszymy się, że dotychczasowa współpraca jest przykładem nie tylko wsparcia finansowego dla klubu, ale również szeregu działań i aktywności marketingowych, które wciąż będą rozwijana, z korzyścią dla naszych sympatyków. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że to będą bardzo udane sezony dla obu stron – mówi Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii Rzeszów.

Zgodnie z warunkami umowy materiały informujące o sponsorowaniu przez STS pojawią się w czasie domowych spotkań Asseco Resovii Rzeszów na bandach reklamowych oraz w formie naklejki na parkiecie boiska, a logotyp STS znajdzie się na lewym rękawku strojów klubowych. Współpraca obejmie także publikacje dedykowanych treści – w tym kursów na żywo – na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu.

W zeszłym roku STS wspólnie z kibicami Asseco Resovii Rzeszów próbował pobić rekord Polski w głośności dopingu. W rzeszowskiej hali Podpromie w trakcie meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle fani Asseco Resovii podejmowali próby przekroczenia trzech progów decybeli – 100 dB, 115 dB oraz rekordu Polski 134,2 dB. STS – organizator akcji #ZakładSTS – specjalnie z tej okazji przygotował wówczas szereg atrakcji i nagród dla kibiców, m.in. koszulki klubowe.

STS to największy prywatny sponsor polskiego sportu. W swoich działaniach zawsze koncentrujemy się na kibicach, bo to oni tworzą niesamowitą atmosferę na arenach w całym kraju. Doceniamy ten potencjał i będziemy dalej inicjować ciekawe aktywacje dla fanów sportu, bez względu na barwy klubowe czy dyscypliny – dodaje Mateusz Juroszek.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni występ Artura Boruca w kadrze narodowej. Akcje #ZakładSTS znane są już w wielu częściach Polski – STS wsparł m.in. kibiców Górnika Zabrze w przygotowaniu sektorówki w kształcie koszulki Trójkolorowych. W lutym 2018 roku razem z Jagiellonią Białystok zorganizował głosowanie na projekt graficzny nowego autokaru klubu.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy KSW oraz innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu – jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej i sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka oraz Damiana „Nervariena” Ziaji. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

 Nie przegap:

Resovia Rzeszów awansowała do 2 ligi piłkarskiej [WIDEO]
Medale małych judoków Millenium Rzeszów
Kolejne wielkie piłkarskie święto na Stadionie Miejskim
Rajd Rzeszowski wyłonił mistrzów
Klub seniora Podkarpackiego ZPN rozpoczął działalność
Mateusz Mika ponownie w barwach Asseco Resovii!
Grad medali małych judoków Millenium Rzeszów w Zabierzowie
244 medale trafiły do rąk młodych pływaków w Krośnie!
BDS Instal zostaje z Asseco Resovią na kolejny sezon
Piotr Gruszka trenerem Asseco Resovii!
VI Międzynarodowy Turniej o Puchar Firmy Developres
Rafał Buszek zamyka skład Asseco Resovii
5. Rajd Rzeszowiak na początek mistrzostw Podkarpacia
Luke Perry nowym libero rzeszowskiej drużyny!
Emanuele Zanini nowym trenerem Asseco Resovii Rzeszów
Katarzyna Zaroślińska - Król nową atakującą Developresu SkyRes Rzeszów!
Medal judoki Millenium Rzeszów w Pucharze Polski
Asseco Resovia Rzeszów rozpoczęła przygotowania
Łętocha ponownie poprowadzi Stal Rzeszów
Developres Rzeszów wicemistrzem Polski!
Historyczny wyczyn sportowca z Krasnego [FOTO]
Magda Hawryła zostaje w Rzeszowie
Srebro judoki Millenium Rzeszów w Pucharze Polski Seniorów
Piłkarskie derby Rzeszowa w niedzielę
Polska – Portugalia w Rzeszowie! Stadion znów będzie pełny!
Kiera Van Ryk w KS DevelopRes Rzeszów
Jeden z najmłodszych debiutantów Ekstraklasy. Chce grać jak Kroos i Isco
Przed nami wojewódzkie finały Turnieju o Puchar Prezesa PZPN
W weekend futsalowe mistrzostwa regionu U-12
Rajd Rzeszowski: krajowa czołówka vs. zagraniczni goście