To ostatnia szansa na studia. WSIiZ kończy rekrutację!

To ostatnia szansa na studia. WSIiZ kończy rekrutację!Do 29 września można składać podania na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne kierunki studiów, podczas których studenci będą mogli realizować staże i otrzymywać za nie 2300zł na rękę. Atuty oferty WSIiZ to przede wszystkim kształcenie praktyczne i indywidualne podejście do studenta.

Oferta edukacyjna uczelni w tym roku jeszcze skuteczniej odpowiada na potrzeby rynku pracy. Kandydaci na studia w roku 2018 mogą być pewni, że wybierając praktyczne studia we WSIiZ, wybierają udaną karierę zawodową. Efekty takiego kształcenia widać na rynku pracy – według ministerialnych badań absolwenci WSIiZ najkrócej spośród absolwentów wszystkich uczelni podkarpackich szukają pracy.

– Wsłuchujemy się w potrzeby rynku pracy. Kształcimy na kierunkach ważnych dla gospodarki. Program studiów omówiliśmy z przedsiębiorcami, którzy od lat z sukcesami działają w świecie biznesu, a nasi studenci i absolwenci są szybko zatrudniani. Kandydaci na studia we WSIiZ mają więc pewność, że powierzając nam swoje wykształcenie będą zadowoleni – podkreśla dr Andrzej Rozmus, Prorektor WSIiZ ds. Nauczania.

Chcąc jeszcze lepiej przygotować absolwentów do wejścia na rynek pracy Biuro Karier WSIiZ pozyskało 5 mln zł na realizację praktyk i staży w najlepszych firmach w regionie.

– Jedną z głównych korzyści jest zdobywanie przez studentów doświadczenia zawodowego, które jest wysoko cenione przez pracodawców. Na bieżąco ich szkolimy, rozwijamy i proponujemy realizację wysokiej jakości płatnych praktyk w najlepszych firmach i instytucjach. W trakcie staży studenci otrzymują również miesięczne stypendium w wysokości 2300 zł netto – wyjaśnia Aleksandra Bigas, koordynator projektów płatnych praktyk.

– Sukces zawodowy naszych absolwentów jest celem naszego istnienia i działania. Robimy wszystko, żeby dopasować się najlepiej do potrzeb otoczenia – dzięki temu możemy przekazać im wiedzę umożliwiającą dobre funkcjonowanie po studiach. I to niezależnie od branży, na którą się zdecydują – dodaje Dominik Łazarz, rzecznik prasowy WSIiZ.

Praktycy z działających w Rzeszowie firm współpracują z uczelnią, dzieląc się swoim doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami.
– To ludzie, którzy wiedzą czym jest praca i prowadzenie biznesu, a co ważniejsze, wiedzą komu chcą ją dać. Ucząc naszych studentów, praktycy biznesu poszukują jednocześnie pracowników do swoich firm. Każdego roku studenci WSIiZ są zatrudniani przez firmy współpracujące z uczelnią. To jedna z najważniejszych korzyści płynących z praktycznego modelu kształcenia, jaki realizujemy – wyjaśnia Dominik Łazarz.

Długa lista sukcesów naukowych, artystycznych, sportowych czy – wreszcie zawodowych – studentów i absolwentów WSIiZ, to przekonywujący dowód na to, iż uczelnia potrafi zadbać o wszechstronny rozwój tych, którzy jej zaufali.

Sukces I tury rekrutacji potwierdza, że młodzi ludzie chcą powierzyć swoją zawodową przyszłość właśnie Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!

Rekrutacja trwa do 29 września 2018 roku. Podania można składać od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 w Dziale Rekrutacji WSIiZ, który mieści się w siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie. Dodatkowo w dwie ostatnie soboty września (22 i 29.09) Dział Rekrutacji będzie czynny od 9:00 do 14:00.

Lista kierunków oferowanych w II turze rekrutacji opublikowana została w serwisie internetowym uczelni: wsiz.rzeszow.pl.


Artykuł sponsorowany.Nie przegap:

Policjanci poszukują 40-letniego mieszkańca Rzeszowa
Policjanci poszukują 35-letniego mężczyzny. Sprawdzają staw w Niechobrzu
Jakie drewno wybrać do kominka?
Historyczna chwila! Pierwszy zbiór owoców z Winnicy Jasło
Tragiczny pożar! Zmarł mieszkaniec domu jednorodzinnego
Pijany rowerzysta spowodował kolizję
Policjanci kontrolowali prędkość. Efekty?
"Pożyczył" auto bez wiedzy właściciela i je uszkodził
Polska i Słowacja rozwija infrastrukturę drogową [WIDEO]
Areszt tymczasowy za ugodzenie brata nożem!
Rzeszowska Szkoła Podstawowa nr 25 drukuje przyłbice
Pierwsze szkolenie dla pracodawców podkarpackich terytorialsów
Ojciec i syn awanturowali się w sklepie. Trafili do aresztu
Rozpoczął się pierwszy internetowy Konwent Marszałków Województw
Zbigniew Ziobro interweniuje w sprawie pedofila
Elżbieta Łukacijewska: od września rozpoczynam prace nad powołaniem Europejskiego Urzędu ds. Pracy
Radni PiS: Wszystkim nam powinno zależeć na dobru pacjentów
Jak właściwie nakładać róż na policzki
Za co odpowiada zarząd województwa? Ortyl zdecydował
Policyjne patrole rowerowe wyruszyły na ulice Rzeszowa
Myśleli, że jest pijany. Mężczyzna miał udar
Generał Policji nowym pełnomocnikiem Rektora WSPiA
Nowoczesne ramy rowerowe z Podegrodzia
Pijany kierowca wjechał do rowu
Aktywne pożegnanie lata na Miłocinie
Kierowca miał atak wyrostka. Pomogli policjanci
Spotkanie z Arturem Ligęską, przeżył koszmar w arabskim więzieniu
Oszukał "na policjanta". 21-latek zatrzymany
Sztukateria - dzieło sztuki w Twoich rękach
Przygotuj dom na przyjście zimy