Wygodne drukowanie w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka

Wygodne drukowanie w Porcie Lotniczym Rzeszów-JasionkaPort lotniczy Rzeszów-Jasionka to kolejne lotnisko w Polsce, na którym podróżujący i goście mogą skorzystać z samoobsługowego stanowiska do drukowania. W ramach usługi szybkiego druku Arcus Kyocera Zeccer na podkarpackim lotnisku zainstalowano urządzenie KYOCERA ECOSYS P3045dn.

ZECCER funkcjonuje na rynku od przeszło trzech lat. Dzięki niemu osoby zainteresowane wydrukiem, mogą wysłać dokumenty załączone w wiadomości e-mail na adres drukarki, a system zajmuje się pozostałymi elementami procesu. Wydruk można również zlecić za pomocą darmowej aplikacji pobieranej na urządzenie mobilne Android lub ze strony zeccer.pl. Producenci systemu zadbali także o zapewnienie bezpieczeństwa informacji. Cały proces przesyłania dokumentów do drukarki jest szyfrowany, a pliki usuwane po wydrukowaniu. Za wydruki można zapłacić na wiele wygodnych sposobów: kartą płatniczą lub kredytową, płatnościami on-line, SMS-em czy Blik-iem.

W Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka, użytkownicy rozwiązania Arcus Kyocera Zeccer drukują na kompaktowym urządzeniu KYOCERA ECOSYS P3045dn, które cechuje krótki czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony. Wynosi zaledwie 5,9 sekundy. Urządzenie znajduje się w Punkcie Obsługi Pasażera. Sieć urządzeń Arcus Kyocera Zeccer cały czas się powiększa. Obecnie wygodne drukowanie możliwe jest w 18 miastach Polski m.in. w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu czy Warszawie. Urządzenia zlokalizowane są m.in. w ośrodkach akademickich, centrach biznesowych czy bibliotekach.

„Usługa wygodnego druku wpisuje się w coraz bardziej popularny na świecie trend sharing economy, czyli gospodarki współdzielenia. Opiera się on na współużytkowaniu dóbr i usług przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności ich wykorzystania. Zainteresowanie naszą usługą rośnie, co stanowi przesłankę do dalszego jej rozwijania w kolejnych lokalizacjach takich jak np. centra, czy sieci handlowe. Samoobsługowy druk jest potrzebny, nowoczesny i wygodny nie tylko dla podróżujących, ale dla wszystkich, którzy nie widzą potrzeby posiadania własnego sprzętu drukującego.” – mówi Michał Gembal, Dyrektor marketingu Grupy Arcus.

„Cieszymy się, że wspólnie z firmą Arcus mogliśmy zaoferować pasażerom kolejne udogodnienie – mówi Marcin Kołacz z biura prasowego Lotniska w Rzeszowie – „Stale pracujemy nad poprawą komfortu w terminalu. Do tej pory uruchomiliśmy między innymi strefę parkowania Kiss&Fly, wózki dla dzieci w gate-ach, kąciki zabaw dla dzieci czy budkę telefoniczną z darmowymi połączeniami. Od niedawna staliśmy się drugim lotniskiem w Polsce, które wprowadziło usługę wygodnego druku, czyli Arcus Kyocera Zeccer. Jesteśmy przekonani, że również to udogodnienie zostanie dobrze odebrane przez pasażerów odwiedzających nasze lotnisko”.Nie przegap:

Przełamywanie stereotypów w firmie JPB Systeme
Polska Grupa Lotnicza zbuduje w Rzeszowie bazę techniczną dla samolotów
Poradnik dla osób ćwiczących na orbitreku – jak efektywnie spalać kalorie?
Ryanair: startuje połączenie Rzeszów – Ateny
XX Kongres Public Relations w Rzeszowie
Ubezpieczenie OC najtańsze na Podkarpaciu!
Pod Rzeszowem powstanie nowa hala produkcyjno-magazynowa
Black Friday w Centrum Handlowym Auchan Krasne
Podkarpackie: Ponad 650 mln zł wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej
Hebe wzmocni ofertę CH Plaza Rzeszów
5G w Rzeszowie! Znamy pierwszą oficjalną lokalizację!
HR ARENA – wyjątkowe spotkanie praktyków HR w południowo-wschodniej Polsce!
Tesco zamyka sklepy! Na liście Rzeszów!
Kiedy lepiej pojechać na urlop – latem czy zimą?
Firma MEGARON poszukuje kadry kierowniczej
Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Rzeszowie
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika
Jakich umiejętności miękkich szukają pracodawcy?
Chcesz kupić produkty od rolników? Sprawdź internetowy bazarek!
Kiedy pojechać na urlop?
47,3 mln zł dla LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. na inwestycje
Największy w Polsce latający frachtowiec z bazą na lotnisku w Jasionce
Jakie CV pomoże zdobyć wymarzoną pracę?
Sukces polskich europosłów
Prawie 950 mkw dla nowych najemców CH Plaza Rzeszów
Podkarpacki bank zawieszony! Miał oddziały w całym regionie!
Międzynarodowa firma inwestuje na terenie Parku „Rzeszów – Dworzysko”
E-składka się sprawdza – większe wpływy i mniej błędów
Nowoczesne ramy rowerowe z Podegrodzia
Jakie umiejętności są cenne na rynku pracy?