Marka Leżajsk na dłużej z Asseco Resovią

Marka Leżajsk na dłużej z Asseco ResoviąMarka Leżajsk – przedłużyła współpracę z Asseco Resovią o kolejne dwa lata. Marka z naszym klubem związana jest od 2007 roku, od nowego sezonu będzie Sponsorem Strategicznym Asseco Resovii. Logo w dalszym ciągu znajdować się będzie na strojach klubowych zawodników.

Współpraca pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i marką Leżajsk rozpoczęła się w 2007 roku. Tradycją przedsezonową stały się mecze sparingowe rozgrywane w hali w Leżajsku. Marka Leżajsk od lat promuje klub Asseco Resovia poprzez butelki i puszki z herbem klubu, a także poprzez kampanie billboardowe – “Łączy nas Podkarpacie” oraz “Dumny sponsor Mistrzów”. W ubiegłym sezonie współpraca wzbogacona została o specjalne szklanki na piwo z motywami siatkarskimi.

– Jednym z głównych celów naszego klubu, poza sukcesami sportowymi, jest budowanie długotrwałego zaufania naszych kibiców i sponsorów. Cieszymy się, że możemy dzisiaj poinformować o przedłużeniu naszej współpracy z marką Leżajsk, która jest z nami od ponad 10 lat. W nowy sezon marka Leżajsk wejdzie w nowej roli – Sponsora Strategicznego Asseco Resovii. Przez wszystkie lata wspólnie staraliśmy się współpracować na rzecz lokalnej społeczności, między innymi organizując przedsezonowe mecze w Leżajsku. W przyszłym sezonie wspólnie z Grupą Żywiec planujemy szereg działań promocyjnych, a także kilka niespodzianek, które powinny ucieszyć naszych kibiców. Nowa, dwuletnia umowa jest także naszym zobowiązaniem, aby wspólnie osiągnąć zakładane sukcesy sportowe i promocyjne – powiedział Bartosz Górski, prezes zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

Leżajscy browarnicy przywilej warzenia piwa otrzymali z rąk Zygmunta I Starego w roku 1525. Od tego czasu piwo w Leżajsku warzone jest niemal nieprzerwanie. Obecny browar zbudowany został w latach 1972 – 1977, oddano go do eksploatacji w roku 1978. Wszystkie piwa produkowane w browarze w Leżajsku charakteryzują się goryczkowatym smakiem. Jest to pierwsza co do wielkości marka na Podkarpaciu wśród marek regionalnych, a druga wśród marek ogólnopolskich.

– Już od ponad 10 lat marka Leżajsk nierozerwalnie związana jest z klubem siatkarskim Asseco Resovia, topowym klubem polskiej piłki siatkowej. Dla naszej marki ważne jest, by aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności, a kluby sportowe są nieodłączną jej częścią. Sponsorowanie tak prestiżowego klubu, będącego dumą regionu jest dla nas zaszczytem i chcemy by nasze marki dalej kontynuowały wspólny rozwój. Od nowego sezonu obejmujemy więc pozycję partnera strategicznego Asseco Resovii by rozszerzać ofertę dla kibiców i móc razem jeszcze dynamiczniej się rozwijać. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy sportowe! – stwierdził Jacek Caputa, Manager ds. Event Marketingu Grupy Żywiec.Nie przegap:

Znamy zwycięzców IV edycji konkursu web.Master podkarpacki
Rzeszowski Teatr Przedmieście zaprasza na spektakl „Scenariusz”
Ciągnik przygniótł 68-latka. Interwencja LPR
„Dworzysko” jest wspaniale przygotowane [ROZMOWA]
Rzeszów Główny zmienia się dla podróżnych. Zmiany w komunikacji na stacji
Ogromne zniszczenia po powodzi. Jaka jest aktualna sytuacja?
ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEGO W WOLI CICHEJ
Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn
Podkarpaccy pacjenci czekają, a szanse na życie topnieją?
Podejrzany o wymuszenie rozbójnicze zatrzymany
Imigranci jechali 3 dni w ciężarówce, wpadli na Podkarpaciu
Baseny ROSiR oficjalnie otwarte
Wakacje 2018 na Podkarpaciu: ponad 150 mniej wypadków, niż przed rokiem
Pierwsze decyzje ws. likwidacji szkód powodziowych
Audi uderzyło w barierki i drzewo, później wpadło do potoku
Podkarpaccy policjanci w #GaszynChallenge
Młody mężczyzna z koronawirusem w szpitalu w Mielcu
Nie żyje 50-letni mężczyzna poszkodowany w pożarze
Jeden weekend i 200 kierowców zatrzymanych za prędkość
Narkotyki dostarczone do sklepu
Dwóch nastolatków odpowie za strzelanie do księży
Wtorek: 300 nowych zakażeń w Polsce, 8 na Podkarpaciu
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rzeszowie
Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje 40-latek
List gończy: Tomasz Golenia
Areszt tymczasowy dla włamywacza
Policjanci poszukują 40-letniego mieszkańca Rzeszowa
Święto Paniagi odwołane
Policjantka odznaczona medalem za pomoc ofierze wypadku
Historyczny wyczyn sportowca z Krasnego [FOTO]