Kolbuszowa 2.0 – wielkie wydarzenie w małym mieście już wkrótce

Kolbuszowa 2.0 – wielkie wydarzenie w małym mieście już wkrótce0
(0)

Drogi zainteresowanych marketingiem internetowym wiodą do tajemniczego, podkarpackiego trójmiasta. Wszak z mapy pozdrawia tu Kolbuszowa, Kolbuszowa Górna i Kolbuszowa Dolna. To właśnie w Kolbuszowej (tej centralnej) wkrótce będzie miała miejsce kolejna edycja wydarzenia Kolbuszowa 2.0. Na tapetę zostanie wzięty temat promocji w Internecie, czyli innymi słowy: bądź widoczny i znany! Nie daj się przygnieść innym milionom wyników z wyszukiwarki. Jak to uczynić? I dlaczego może to być prawdziwy krok milowy dla Twojej firmy?

Firmy w Internecie mogą trafić na żyzny grunt , pytanie brzmi, jak ten grunt uprawiać? Jak wziąć za rogi byka którym jest… marketing internetowy? Czyli co zrobić aby odnieść sukces? Właśnie dlatego powstała Kolbuszowa 2.0 . Zaproszeni prelegenci już trzeci raz za serwują słuchaczom solidną dawkę wiedzy i inspiracji, niczym martini z truskawką. Już 26 października zapraszamy na konferencję Kolbuszowa 2.0 na taniec z tematem „Promocja firmy w Internecie”. Szybki rzut oka na listę prelegentów i już wiadomo: będzie się działo!

Kto już nieco zaczął grzebać w temacie optymalizacji, ten zapewne usłyszał o Senuto, innowacyjnym narzędziu które wyniosło działania SEO na całkiem nowy poziom. Senuto zarządza kto? Damian Sałkowski i to właśnie między innymi jego będziemy gościć w sympatycznej Kolbuszowej.

W pogoni za nowinkami SEO być może natknęliście się na wypakowany wiedzą blog zgred.pl Autor tego bloga Paweł Gontarek, przybędzie aby opowiedzieć jakie rzeczy warto wdrożyć, aby optymalizacja dostała skrzydeł, a wskaźniki poszybowały aż do nieba.

Adrian Pakulski, specjalista SEO oraz właściciel agencji SEO podzieli się doświadczeniem i opowie co warto praktykować jeżeli chodzi o optymalizację.

A może interesują Cię tematy związane z automatyzacją i sztuczną inteligencją? Ten temat omówi Robert Chmielowiec z fabryki e-biznesu.

Katarzyna Dudzic która spełnia się jako Business Development Manager w SALESmanago, wciągnie słuchaczy w świat sprzedaży i marketingu internetowego.

Nie samym marketingiem żyje człowiek. Jak budować silną pozycję w otoczeniu biznesowym? Ten temat uczestnikom konferencji przybliży Borys Niemczewski, trener biznesu, który może pochwalić się współpracą z wielkimi markami, oraz bogatym doświadczeniem.

Grzegorz Miłkowski jest współwłaścicielem Contenthouse, jednej z największych agencji content marketingowych w Polsce, do tego pomysłodawcą i współorganizatorem konferencji „Akademia Marketingu”. Grzegorz opowie o sile contentu, o tym jak content marketing edukuje klientów i zwiększa sprzedaż.

Prawa autorskie w Internecie? Sprawa ważna, ale wydaje się zawiła? Już wkrótce wszystko będzie jasne. Piotr Kantorowski prawnik i autor podcastu „Prawo dla biznesu” zabierze słuchaczy w podróż po meandrach praw autorskich.

Podejdziemy również do tematu od graficznej strony. Pomoże w tym Dorota Snopkowska – projektantka graficzna, absolwentka Grafiki na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. Rysuje, projektuje materiały DTP, identyfikacje wizualne oraz zajmuje się WEB designem. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w agencji reklamowej i projektując dla klientów indywidualnych. Od prawie roku pracuje dla eprezenty.pl gdzie przenosi swoje doświadczenia w świat e-commerce.

Dla kogo jest konferencja Kolbuszowa 2.0? Zdecydowanie dla tych którzy chcą założyć swoją firmę w Internecie, albo dla tych którzy chcą rozwijać swoją działalność docierać dalej i zgarnąć więcej. Na pierwszej edycji wydarzenia debatowano o firmie w Internecie, na edycji drugiej prelegenci przedstawiali na co zwrócić uwagę aby skutecznie sprzedawać w sieci. Czas na kolejny stopień wtajemniczenia!

Jak ewoluowała Kolbuszowa 2.0? Internet jest wszędzie, natomiast wiedza wielu przedsiębiorców o tym jak działać w Internecie wciąż raczkuje. Do tego Internet to dynamiczne środowisko które wciąż się zmienia. Pokazanie ludziom jak Internet może wesprzeć ich biznesy i pomóc dotrzeć do nowych klientów – to był zarodek pomysłu. Miało to być spotkanie dla znajomych, w czasie którego poruszone zostałyby kwestie marketingu internetowego… niepostrzeżenie przerodziło się ono w spotkanie z prelegentami dla 130 osób, które specjalnie na tę okazję zjechały się z całego podkarpacia. Na kolejną, trzecią edycję bilety wykupują już osoby z całej Polski! Zapowiada się solidna dawka inspiracji, oraz urodzajne pole do wymiany doświadczeń. To wszystko okraszone zostanie fantastyczną atmosferą! Wielkie wydarzenie, w sympatycznym miasteczku Kolbuszowa odbije się wyrazistym echem w świecie marketingu internetowego.

Trzecia edycja Kolbuszowa 2.0 odbędzie się 26 października.

26 października – Trzecia edycja konferencji Kolbuszowa 2.0

Kolbuszowa 2.0 – #3 – promocja firmy w internecie Wystąpią między innymi Damian Sałkowski z SenutoPaweł Gontarek znany jako #Zgred Bilety do nabycia na stronie https://rkl3.evenea.pl/

Opublikowany przez Kolbuszowa 2.0 – konferencja o marketingu i internecie nad rzeką Nil Czwartek, 19 lipca 2018

 

 

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.Nie przegap:

Śledztwo ws. śmierci kobiety. Policja prosi świadków o kontakt
Wydłużony czas oczekiwania na przejściach granicznych z Ukrainą
Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie zabójstwa
Bez potrzeby wzywał karetkę. 25-latek był pijany!
Autokar, który miał przewozić dzieci, wycofany z ruchu
Gigantyczna pomoc z Ropczyc dla szpitala w Łańcucie
Podmiejska Kolej Aglomeracyjna coraz bliżej
Epidemia na Podkarpaciu powoli gaśnie. Region tarnobrzeski centrum zachorowań
Święto Wojska Polskiego w Rzeszowie
Mając 2,6 promila kierował toyotą. Spowodował kolizję
Od 1 czerwca miejskie autobusy będą jeździć jak przed epidemią
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rzeszowie
ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEGO W WOLI CICHEJ
Stara Szwalnia nie będzie typową galerią
Koalicja Obywatelska na Podkarpaciu proponuje program dla młodych
Policjanci rozbili grupę handlującą środkami poronnymi
Postępy w mediacjach z pielęgniarkami. Jest kwota podwyżki
Święto Paniagi odwołane
BLACK FRIDAY W MILLENIUM HALL [LISTA SKLEPÓW]
Dzieci wracają do szkół. Sytuacja w Rzeszowie
Wielka gala na uczczenie 50-lecia Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
Terytorialsi wspierają administrację publiczną na Podkarpaciu
HR ARENA – wyjątkowe spotkanie praktyków HR w południowo-wschodniej Polsce!
Rzeszów będzie miał Park Centralny? To wyborcza propozycja
Sąd skazał funkcjonariusza UB
Wyłudzali telefony. Usłyszeli 78 zarzutów
Jakie kompetencje docenią pracodawcy?
Akcja "SMOG". Skontrolowali ponad 2 tys. pojazdów
Kreatywni z Podkarpacia studiują w Krakowskich Szkołach Artystycznych: moda, fotografia, taniec
27. Rajd Rzeszowski: rajdowe święto na Podkarpaciu