Wybieramy portfel męski – na co zwrócić uwagę?

Wybieramy portfel męski – na co zwrócić uwagę?

Można w dzisiejszych czasach spotkać wielu mężczyzn nie doceniających potęgi portfeli. Dla nich są one zwykle tylko elementem funkcjonalnym, który muszą mieć przy sobie. W rezultacie często kupują portfel męski, który nie jest dla nich odpowiedni.

Powinieneś zwrócić większą uwagę na to, co wybierasz kiedy kupujesz nowy portfel męski. Jest ich wiele na rynku – z różnymi wzorami i stylami. Gdy wybierzesz ostrożnie, będziesz mógł mieć w swoim posiadaniu portfel męski, który spełnia Twoje potrzeby. Nie wspominając już o tym, że pomoże to znacząco poprawić swój styl.

Oto kilka porad, które pomogą Ci wybrać odpowiedni dla siebieportfel męski

Portfel jest niezbędnym dodatkiem, który powinien być prosty. Prostota jest najlepsza w tym przypadku. Prosty i schludny portfel męski o jednolitym kolorze, a nawet minimalistycznym stylu jest uniwersalny. Może być stosowany zarówno do sytuacji formalnych, jak i nieformalnych. Ponadto ten portfel pasuje do większości ubrań w Twojej szafie!

Pamiętaj, że portfel mówi innym o Twojej osobowości i wyczuciu mody tak samo, jak o innych ubraniach, które na siebie ubierasz. Dlatego pomyśl coś więcej o swoim portfelu, bo inaczej inni pomyślą, że masz słaby styl.

Wybierz odpowiedni rozmiar dla swojego portfela

Powinieneś unikać portfela o dużych rozmiarach. Nie myśl, że musisz kupić duży portfel, ponieważ musisz ze sobą sporo w nim nosić. Ponadto gruby portfel jest naprawdę nieestetyczny. Będzie ci trudniej włożyć go do kieszeni spodni. Ponadto stworzy wybrzuszenie i zrujnuje Twój wygląd.

Aby realnie spojrzeć na to, jak dużego rozmiaru potrzebujesz – zanim przejdziesz do zakupu nowego portfela, wyczyść swój aktualny portfel i połóż wszystkie przedmioty, które z niego wyciągniesz na stół. Wyrzuć te rzeczy, których już nie potrzebujesz, takie ja np.:

  • stare rachunki
  • nieaktualne karty podarunkowe

Teraz możesz już przejść na https://manwoman.co/pl/ i zobaczyć który rozmiar portfela będzie idealny do tego, co zostało na stole. Prawda, że jest tego dużo mnie niż na początku?