Wikana Square – osiedle inne niż wszystkie!

Wikana Square – osiedle inne niż wszystkie!

Wikana Square to jedna z najnowszych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie. Inwestycja powstała w okolicach Hali Podpromie, przy ulicy Lenartowicza. Została zrealizowana przez firmę Wikana z Lublina.

Wikana Square – opis inwestycji

Inwestycja składa się z dwóch, trzynastopiętrowych budynków. Do dyspozycji kupujących jest 275 lokali mieszkalnych, o zróżnicowanych metrażach. W obu budynkach zaplanowano mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Najmniejsze mają powierzchnię 30 metrów kwadratowych – czyli niewielkie mieszkanko, idealne dla singla bądź bezdzietnej pary. Największe mieszkania to 90 metrowe, 4 pokojowe lokale, które świetnie sprawdzą się dla rodzin z dziećmi.

Bez względu na metraż mieszkania są funkcjonalne, a układ każdego z nich starannie przemyślany. Nawet mieszkania o najmniejszych metrażach gwarantują duże możliwości aranżacyjne. Każde mieszkanie, w zależności od metrażu posiada balkon, taras lub loggie.

5+ za lokalizację

Trzeba przyznać, że pod względem lokalizacji będzie to jedna z najlepszych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie. Dotąd deweloperskie mieszkania Rzeszów powstawały w odległych od centrum osiedlach. Wikana Square jest inna. Bliskość bulwarów i zacisznego centrum miasta sprawiła, że inwestycja od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wikana Square – dla każdego

Wikana Square to idealny wybór dla każdego, kto ceni komfort, luksus i wygodę. Prestiżowa lokalizacja, idealne połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami miasta, nowoczesny design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że inwestycja jest jedną z topowych inwestycji mieszkaniowych w stolicy Podkarpacia. Docenią ją osoby ceniące bliskość galerii handlowych, sportowych oraz szybki dostęp do wszelkich atrakcji, jakie zapewnia centrum miasta.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły oraz żłobki, co z pewnością docenią rodzice. Dla miłośników aktywności sportowej też jest coś ciekawego – ścieżki rowerowe i spacerowe oraz przystań kajakowa.

Wikana Square – ceny

Prestiżowa lokalizacja, nowoczesny standard wykończenia i najwyższa jakość materiałów, sprawiły, że Wikana Square to inwestycja absolutnie Top. Według różnych źródeł ceny mieszkań mają się wahać w granicach od 6000- 8000 tys. za metr kwadratowy. Jednak dla pewności o szczegóły najlepiej pytać dewelopera.

Sprzedaż mieszkań Rzeszów ma się naprawdę świetnie. Miasto staje się idealnym ośrodkiem do pracy i zamieszkania na stałe. A nowe inwestycje mieszkaniowe takie jak Wikana Square jeszcze bardziej podnoszą prestiż miasta.

Sprawdź ofertę nowych mieszkań na wikanasquare.pl