Nie będzie wiosny, jesienią w IV lidze piłkarskiej

Nie będzie wiosny, jesienią w IV lidze piłkarskiej

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN podjął decyzję ws. rozegrania 18. kolejki IV ligi. Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, po konsultacji z przedstawicielami klubów pierwsza kolejka rundy wiosennej, pierwotnie zaplanowana na weekend 24/25 listopada została odwołana i zostanie rozegrana w przyszłym roku.

– Widzimy co się dzieje. Dobra pogoda, która jeszcze w miniony weekend sprzyjała, diametralnie uległa pogorszeniu. Oprócz złego stanu boisk, kluby zgłaszały również problemy kadrowe związane z kontuzjami i chorobami zawodników. W takim wypadku podjęliśmy chyba najrozsądniejszą decyzję – mówi Kamil Hajduk – przewodniczący Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN, prowadzącego rozgrywki IV ligi.

Start piłkarskiej wiosny zaplanowano na 09/10 marca 2019 r.

Poniżej prezentujemy treść Komunikatu:

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie informuje, że na swoim posiedzeniu w dniu 19 listopada 2018r. po konsultacji z przedstawicielami klubów oraz ze względu na pogarszające się warunki atmosferyczne podjął decyzję o ODWOŁANIU XVIII kolejki (1 kolejka rundy wiosennej) zaplanowanej na 24-25 listopada. Kolejka rozgrywkowa nr XVIII zgodnie z wcześniej przesłanym harmonogramem zostanie rozegrania w dniu 09/10.03.2019r.