Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie – sprawdź oferty

Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie – sprawdź oferty

Rynek mieszkaniowy w Polsce ma się naprawdę dobrze. Rzeszów nie ustępuje pod tym kątem dużym miejskim aglomeracjom. Oprócz ciekawej i szerokiej oferty ma swoim mieszkańcom do zaoferowania coś jeszcze.

Co? Przeczytaj artykuł i przekonaj się dlaczego nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów to jedna z popularniejszych fraz w wyszukiwarce.

Rzeszów – tu warto zamieszkać

Rzeszów, choć przez wielu niedoceniany ma naprawdę sporo do zaoferowania. Miasto studenckie, z bogatą ofertą prywatnych i państwowych uczelni wyższych. Miasto z dużym potencjałem gospodarczym. Systematyczny rozwój i nowe inwestycje sprawiają, że właśnie w Rzeszowie coraz częściej swój kapitał lokują zagraniczni inwestorzy. Potencjał miasta rośnie, mieszkańcy cieszę ze stabilnego zatrudnienia, a średnie zarobki są tu najwyższe w całym województwie. Nic dziwnego, że coraz więcej młodych ludzi zamiast wyjeżdżać decyduje się zostać na stałe w Rzeszowie.

Przemawia za tym nie tylko dobra sytuacja na rynku pracy, ale również bardzo atrakcyjna oferta nieruchomości.

Nowe mieszkania w Rzeszowie

W temacie mieszkań Rzeszów ma swoim mieszkańcom wiele do zaoferowania. Bardzo duży wybór, osiedla o nowoczesnym standardzie, świetne lokalizacje i …bardzo atrakcyjne ceny. Rzeszów jest jednym z nielicznych miast, oferujących mieszkania w tak konkurencyjnych cenach. Nic więc dziwnego, że rynek nieruchomości rozwija się tutaj tak prężnie.

Ostatnio w mieście zdecydowała się zainwestować spółka Wikana S.A z Lublina. Jej najnowsza realizacja to osiedle Zielone Tarasy. Deweloperskie mieszkania, o wysokim standardzie i zróżnicowanych metrażach. Świetnie rozplanowane i funkcjonalne układy, przestronne klatki schodowe wyposażone w windy i komórki lokatorskie, parkingi nad i podziemne.

Wikana to bardzo doświadczony deweloper, który ma na swoim koncie już wiele prestiżowych inwestycji nie tylko w Lublinie i Rzeszowie, ale również w Przemyślu, Janowie Lubelskim czy Tarnobrzegu. Wszystkie inwestycje realizowane przez Wikanę to nowoczesne, świetnie zaplanowane osiedla. Nie tylko mieszkania, ale również całe otoczenie wraz z zielenią i infrastrukturą.

Fakt, że firma Wikana zdecydowała się na inwestycję właśnie w Rzeszowie świadczy o tym, że dostrzegła w mieście duży potencjał. I tak rzeczywiście jest. Zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest ogromne. Widać to analizując wyniki wyszukiwania. Hasło nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów to jedna z najczęściej wpisywanych lokalnie fraz.