Więcej lotów Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

Więcej lotów Lufthansy z Rzeszowa do MonachiumNowe połączenia udogodnią pasażerom przesiadki w hubie w Monachium. Liczba rejsów z Rzeszowa do Monachium wzrośnie do 14 tygodniowo. W letnim rozkładzie połączeń 2019 Lufthansa zwiększa liczbę rejsów na trasie Rzeszów-Monachium. Od 31 marca samoloty z Podkarpacia do stolicy Bawarii będą odlatywać o godzinie 06:15 i 13:20 każdego dnia. Pasażerowie zyskają również nową możliwość przylotu do Rzeszowa codziennym wieczornym rejsem z Monachium o godzinie 21:35. W rozkładzie rejsów w sezonie letn

– LH1607 Rzeszów 6:15 – 7:40 Monachium (codziennie)

– LH1618 Monachium 11:20 – 12:45 Rzeszów (codziennie)

– LH1619 Rzeszów 13:20 – 14:25 Monachium (codziennie)

– LH1606 Monachium 21:35 – 23:00 Rzeszów (codziennie)

Na wszystkich rejsach na trasie Rzeszów-Monachium latać będą samoloty Canadair RJ 900. Ryzyko opóźnienia rejsu lub odwołania go ze względu na warunki pogodowe zminimalizuje fakt, że na pasażerów lecących rano do Monachium będzie czekać samolot obsługujący wieczorny rejs do Rzeszowa poprzedniego dnia.

Nowe połączenia mają zaspokoić rosnące potrzeby pasażerów. Poranny rejs z Rzeszowa ma usprawnić przesiadkę w monachijskim hubie Lufthansy. Pasażerowie będą mogli wygodniej udać się w dalszą podróż do wielu miast zarówno w Europie jak i na całym świecie, takich jak: Dusseldorf, Zurych, Turyn oraz Nowy Jork, Chicago czy Hong Kong. Większa częstotliwość lotów z Podkarpacia ułatwi dogodną podróż do wszystkich 343 miast z międzynarodowej siatki połączeń Lufthansa Group.

– Cieszymy się z rozwoju współpracy z jedną z największych linii lotniczych na świecie. Dodatkowe rejsy i bardziej dogodne godziny operowania z pewnością przełożą się na wzrost liczby obsługiwanych pasażerów, szczególnie w segmencie biznesowym. To odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie rodzimych przedsiębiorców oraz zagranicznych inwestorów, których z każdym rokiem przybywa na Podkarpaciu. Szacujemy, że w tym roku z bezpośrednich lotów z Rzeszowa do Monachium skorzysta prawie 60 tysięcy pasażerów – mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

– Zwiększenie częstotliwości lotów między Rzeszowem a Monachium to dowód na to, że Lufthansa Group wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasażerów we wszystkich regionach Polski. Od dawna jesteśmy obecni na polskim rynku, a na lotnisku w Rzeszowie działamy od 9 lat. Nowe rejsy ułatwią podróżnym z Podkarpacia dostęp do rozbudowanej siatki połączeń, które Lufthansa Group oferuje na monachijskim lotnisku – mówi Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce.

Dostępność nowych połączeń otworzy przed pasażerami biznesowymi możliwość podróży i powrotu do Rzeszowa tego samego dnia. Ponadto program lojalnościowy Partner Plus Benefit (PPB) dla przedsiębiorstw każdej wielkości pozwala gromadzić punkty za odbyte rejsy, które można następnie wymieniać na bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży, vouchery na dostęp do Internetu na pokładzie samolotu i nagrody rzeczowe. Do 31 maja 2019 roku pasażerowie rejsów na trasie Rzeszów-Monachium zostaną nagrodzeni potrójną liczbą punktów. Oznacza to, że odbywając w tym okresie sześć takich podróży, bilet na kolejne połączenie firma otrzyma gratis.Nie przegap:

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe do domowego biura - jak wybrać najlepsze
Epidemia na Podkarpaciu powoli gaśnie. Region tarnobrzeski centrum zachorowań
Wypadek na A4. Ciężarówka uderzyła w osobówkę
Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów na Prezydentów miast Podkarpacia
40-latek ugryzł pracownika ochrony. Grozi mu 2 lata więzienia
Współpraca z deweloperem. Jak ją zorganizować?
Ukradł ponad 200 tabliczek czekolady
Będzie projekt przebudowy linii Nowy Zagórz – Łupków
Czym różnią się od siebie monety z różnych stopów metali
Jak ubiegać się o zadośćuczynienie krok po kroku?
Kierowca miał atak wyrostka. Pomogli policjanci
Pijany przyjechał po alkohol
Ruszają kolejne scalenia na Podkarpaciu
Przechodzień znalazł ciało mężczyzny
Kiedy warto sięgnąć po laptop poleasingowy?
DEC Poland Tekpro – mielecka firma na rzeszowskim rynku pracy
Inwestycja, która zawsze przynosi korzyści – bez ryzyka!
Jak grać, aby wygrać?
Duża akcja poszukiwawcza. 75-latek odnaleziony
Powstał podkarpacki zespół parlamentarny
Pożar znanego podkarpackiego hotelu
Zlewozmywak niezbędny w gospodarstwie – poznaj jego zalety!
Alarm i pogotowie przeciwpowodziowe na terenie całego Podkarpacia!
Tragedia na drodze powiatowej. Nie żyje 14-latka
Tragiczny wypadek w Wielopolu Skrzyńskim
Rzeszów - praca w lotnictwie
Generał Policji nowym pełnomocnikiem Rektora WSPiA
Policjanci poszukują 17-letniego Szymona Kołodzieja
Awaryjne lądowanie awionetki na autostradzie A4 [FOTO, WIDEO]
Jedna osoba w szpitalu po wypadku w Lipowicy