Jesień 2019 to nowa odsłona CH Plaza Rzeszów

Jesień 2019 to nowa odsłona CH Plaza RzeszówCH Plaza Rzeszów to jedno z najstarszych centrów handlowych w Rzeszowie, które od lat nie zwalnia tempa i zmienia się dla swoich Klientów! W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy świadkami: znacznie lepszego połączenia z sąsiadującym hipermarketem E. Leclerc, otwarcia nowego, flagowego salonu CCC, nowej drogerii Hebe, dużego sklepu zoologicznego MaxiZoo, a także istniejącej od lat Cukierni Mikołaj w całkowicie nowej odsłonie. Przebudowa Centrum rozpocznie się już w maju i powinna zakończyć się jesienią, z otwarciem nowego salonu CCC.

Rzeszowska Plaza 2 lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej. Było to ogromne wyzwanie logistyczne, jednak pozwoliło otworzyć wtedy m.in. pierwszy i jedyny na Podkarpaciu pełnowymiarowy sklep Decathlon. Teraz CH Plaza Rzeszów rozpoczyna kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb Klientów. Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w KeenProperty Management zarządzającym CH Plaza Rzeszów– Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli wcześniejsze przebudowy Centrum. Cały czas pojawiały się jednak nowe sugestie, m.in. propozycja przebudowy ciągów komunikacyjnych, która ułatwiłaby poruszanie się między obiektami Centrum Handlowego i Hipermarketu. Dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E.leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego Centrum Handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy – mówi Richard Keen.

Dodaje, że budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r. – Będziemy starać się wykonywać wszystkie prace tak, aby były, jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów. Pod koniec wakacji CH Plaza Rzeszów zaprezentuje się w nowej odsłonie jako nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb nowych najemców i naszych klientów – tłumaczy Richard Keen.

Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców. – Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Hebe zajmie powierzchnie 310 mkw na parterze, w przestrzeni, która zostanie przearanżowana w nowy, znacznie wygodniejszy dla Klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem w E. Leclerc. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw – zaznacza Radosław Jamrozik.

Dodaje, że to nie koniec zmian, jakie zaplanowano dla klientów CH Plaza Rzeszów. – Podpisaliśmy także nową umowę z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu pokazujący kierunek rozwoju tej firmy – mówi Radosław Jamrozik.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy House, Cropp, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann oraz funkcjonujący w ramach food courtu Subway, Protein Bar i Telepizza. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest KeenProperty Management.Nie przegap:

W IKEA zbierają pluszaki dla rzeszowskich karetek
Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów na Prezydentów miast Podkarpacia
Kobieta zatrzymana za posiadanie narkotyków
Nożownik zaatakował śpiące małżeństwo!
Kolejne wielkie piłkarskie święto na Stadionie Miejskim
20 października KULT na koncertowej scenie LUKR
Próbował okraść salon jubilerski. Poszukiwania sprawcy
Największy w Polsce latający frachtowiec z bazą na lotnisku w Jasionce
Oświadczenie Zarządu Województwa Podkarpackiego w sprawie protestu w szpitalach [WIDEO]
Europejskie Forum Rolnicze 2020 – znamy tematy najważniejszych debat
Narkotyki sprzedawali w hurtowych ilościach, głównie powyżej kilograma
Mundurowi sprawdzają osoby objęte kwarantanną
80-letni kierowca zginął w wypadku
Kradł w markecie budowlanym. 34-latek zatrzymany
Święto Paniagi odwołane
Oficjalnie: Poręba, Rzońca i Łukacijewska w PE!
28-latek driftowanie zakończył w rowie
Stara Szwalnia – zniszczony obiekt odzyskał życie!
Interwencje podkarpackich strażaków po burzach
Ośmiu kierowców straciło prawa jazdy
Black Hawk nad Rzeszowem wzbudzał zainteresowanie. To ćwiczenia Policji
Świąteczna główna wygrana w Ekstra Pensji na Podkarpaciu
III FESTIWAL TEATRALNY „BUDA JARMARCZNA”
Wojciech Buczak: Zdobyliśmy środki na odmulenie zalewu. Wisłok będzie centrum miejskiej rekreacji
Podkarpacie ma swój dziecięcy hymn! [WIDEO]
Na Podkarpaciu już działa poradnia dla ozdrowieńców
Eskortowali rodzącą kobietę do szpitala
Policjanci poszukują 35-letniego Artura Duszy
Renomowana kancelaria prawna - jak ją rozpoznać?
Miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie nie będzie uruchamiana