Jesień 2019 to nowa odsłona CH Plaza Rzeszów

Jesień 2019 to nowa odsłona CH Plaza Rzeszów0
(0)

CH Plaza Rzeszów to jedno z najstarszych centrów handlowych w Rzeszowie, które od lat nie zwalnia tempa i zmienia się dla swoich Klientów! W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy świadkami: znacznie lepszego połączenia z sąsiadującym hipermarketem E. Leclerc, otwarcia nowego, flagowego salonu CCC, nowej drogerii Hebe, dużego sklepu zoologicznego MaxiZoo, a także istniejącej od lat Cukierni Mikołaj w całkowicie nowej odsłonie. Przebudowa Centrum rozpocznie się już w maju i powinna zakończyć się jesienią, z otwarciem nowego salonu CCC.

Rzeszowska Plaza 2 lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej. Było to ogromne wyzwanie logistyczne, jednak pozwoliło otworzyć wtedy m.in. pierwszy i jedyny na Podkarpaciu pełnowymiarowy sklep Decathlon. Teraz CH Plaza Rzeszów rozpoczyna kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb Klientów. Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w KeenProperty Management zarządzającym CH Plaza Rzeszów– Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli wcześniejsze przebudowy Centrum. Cały czas pojawiały się jednak nowe sugestie, m.in. propozycja przebudowy ciągów komunikacyjnych, która ułatwiłaby poruszanie się między obiektami Centrum Handlowego i Hipermarketu. Dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E.leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego Centrum Handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy – mówi Richard Keen.

Dodaje, że budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r. – Będziemy starać się wykonywać wszystkie prace tak, aby były, jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów. Pod koniec wakacji CH Plaza Rzeszów zaprezentuje się w nowej odsłonie jako nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb nowych najemców i naszych klientów – tłumaczy Richard Keen.

Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców. – Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Hebe zajmie powierzchnie 310 mkw na parterze, w przestrzeni, która zostanie przearanżowana w nowy, znacznie wygodniejszy dla Klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem w E. Leclerc. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw – zaznacza Radosław Jamrozik.

Dodaje, że to nie koniec zmian, jakie zaplanowano dla klientów CH Plaza Rzeszów. – Podpisaliśmy także nową umowę z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu pokazujący kierunek rozwoju tej firmy – mówi Radosław Jamrozik.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy House, Cropp, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann oraz funkcjonujący w ramach food courtu Subway, Protein Bar i Telepizza. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest KeenProperty Management.

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.Nie przegap:

Stu Polaków wraca z Włoch na Podkarpacie. Trafią na kwarantannę w Bieszczady
Black Hawk nad Rzeszowem wzbudzał zainteresowanie. To ćwiczenia Policji
Jest program 100 obwodnic. Co na Podkarpaciu?
Z Wisłoka wyłowiono ciało mężczyzny
Zarząd Województwa Podkarpackiego ma absolutorium za 2017 rok
Duża akcja poszukiwawcza. 75-latek odnaleziony
5. Rajd Rzeszowiak na początek mistrzostw Podkarpacia
Marszałek i przewodniczący sejmiku wspólnie o sytuacji w podkarpackiej służbie zdrowia
Kierowca miał atak wyrostka. Pomogli policjanci
Judoka Millenium Rzeszów ze srebrnym medalem Pucharu Europy Seniorów!
Poradnik dla osób ćwiczących na orbitreku – jak efektywnie spalać kalorie?
Okres sylwestrowo-noworoczny na drogach Podkarpacia: 20 wypadków, zginęły 4 osoby
Elektryczny Autosan jeździ po Rzeszowie
Rowerzyści potrąceni na przejeździe dla jednośladów
Troć żyje w Wisłoce. Piękny okaz trafił wędkarz pod Dębicą
Wystawa Grand Press Photo 2018 w Rzeszowie
Są nazwiska nowych posłów z regionu rzeszowskiego
Gęsta mgła nawet do wtorku
Zgłoszenia do Festiwalu „Na Skrzydłach Muzyki”: w Jury zasiądą Marika, Kamil Bijoś i Arek Kłusowski
Po alkoholu za kierownicą jeepa
Przechodzień znalazł ciało mężczyzny
Nożownik zaatakował śpiące małżeństwo!
"Bombowy" żart 19-latka - zapadł wyrok
Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję
Polska i Słowacja rozwija infrastrukturę drogową [WIDEO]
Dwa tragiczne wypadki na drogach Podkarpacia
Platformy Startowe Start In Podkarpackie
Śledztwo ws. śmierci kobiety. Policja prosi świadków o kontakt
Nowoczesne ramy rowerowe z Podegrodzia
Garden Expo i Home Design łączą siły – Home & Garden w marcu w G2A Arena!