„Tych lat nie odda nikt” koncert Ireny Santor

„Tych lat nie odda nikt” koncert Ireny Santor

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w 2019 roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie podczas wyjątkowej trasy koncertowej „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”.

W ramach tej trasy, 28 lipca w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się koncert „Tych lat nie odda nikt”, podczas którego Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego pod dyrekcją Mariusza Dubrawskiego.

Irena Santor, jako pierwsza polska artystka z dziedziny muzyki rozrywkowej, została uhonorowana tytułem doktora honoris causa, przyznanym przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Odbierając ten zaszczytny tytuł Artystka powiedziała – Moim najważniejszym osiągnięciem jest to, że przez dziesiątki lat nigdy nie brakowało mi publiczności na widowni, nigdy nie byłam artystką bezrobotną. Ciągle jeszcze towarzyszy mi uczucie, że jestem potrzebna, że do dziś mam dla kogo śpiewać. I właśnie to uważam za moje największe osiągnięcie.

Koncert w Rzeszowie wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Irenę Santor, piosenki, które z jej punktu widzenia były i są ważne, które wpisały się w jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem znane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Jubilatki.

Bilety na koncert w cenie 100zł można kupić na platformie Ekobilet, oraz stacjonarnie w siedzibie Estrady Rzeszowskiej.