Policjanci poszukują 35-letniego mężczyzny. Sprawdzają staw w Niechobrzu

Policjanci poszukują 35-letniego mężczyzny. Sprawdzają staw w Niechobrzu

Trwają poszukiwania mężczyzny, który wczoraj po południu zaginął po kąpieli w stawie w Niechobrzu. 35-latek przebywał nad stawem razem z kolegą, z którym wcześniej pił alkohol. Kolega po kąpieli wrócił do domu. Gdy ponownie przyszedł nad staw, na brzegu znalazł ubranie zaginionego i zawiadomił służby.

Wczoraj po południu policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 35-letniego mieszkańca gminy Boguchwała. Mężczyzna około godz. 12, spotkał się ze znajomym, z którym dwie godziny później poszedł popływać w pobliskim stawie. Po jakimś czasie, jego znajomy wrócił do domu. Około godz. 17 ponownie przyszedł nad staw. Na brzegu zauważy ubranie należące do 35-latka. Ponieważ kolegi nigdzie nie było, zawiadomił służby.

Na miejscu strażacy sprawdzili zbiornik wodny, w którym kąpali się mężczyźni. Dno zbiornika sprawdzili płetwonurkowie ze straży pożarnej. W tym czasie rejon przyległy do zbiornika oraz brzegi pobliskiej rzeczki sprawdzili policjanci z wykorzystaniem pas służbowego. Funkcjonariusze sprawdzili również okolice sklepów i przystanków autobusowych. Jednak bezskutecznie, mężczyzny nie udało się odnaleźć.

Dzisiaj poszukiwania zostały wznowione. Strażacy z użyciem sonaru ponownie sprawdzą dno zbiornika wodnego.