Tragiczny finał poszukiwań 35-letniego mężczyzny

Tragiczny finał poszukiwań 35-letniego mężczyzny0
(0)

Kilka godzin trwały poszukiwania mężczyzny, który w niedzielę po południu zaginął po kąpieli w stawie w Niechobrzu. 35-latek przebywał nad stawem razem z kolegą, z którym wcześniej pił alkohol. Kolega po kąpieli wrócił do domu. Gdy ponownie przyszedł nad staw, na brzegu znalazł ubranie znajomego i zawiadomił służby. Ciało 35-latka zostało wyłowione wczoraj po południu.

W niedzielę po południu policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 35-letniego mieszkańca gminy Boguchwała. Mężczyzna około godz. 12, spotkał się ze znajomym, z którym dwie godziny później poszedł popływać w pobliskim stawie. Po jakimś czasie, jego znajomy wrócił do domu. Około godz. 17, ponownie przyszedł nad staw. Na brzegu zauważył ubranie należące do 35-latka. Ponieważ kolegi nigdzie nie było, zawiadomił służby.

Na miejscu strażacy sprawdzili zbiornik wodny, w którym kąpali się mężczyźni. Dno zbiornika sprawdzili płetwonurkowie ze straży pożarnej. W tym czasie rejon przyległy do zbiornika oraz brzegi pobliskiej rzeczki sprawdzili policjanci z wykorzystaniem psa służbowego. Funkcjonariusze sprawdzili również okolice sklepów i przystanków autobusowych. Jednak bezskutecznie, mężczyzny nie udało się odnaleźć.

Poszukiwania zostały wznowione wczoraj rano. Strażacy z użyciem sonaru ponownie sprawdzali dno zbiornika wodnego. Ciało mężczyzny zostało odnalezione wczoraj po południu. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.