W niedzielę w Rzeszowie utrudnienia w ruchu

W niedzielę w Rzeszowie utrudnienia w ruchu

W najbliższą niedzielę w Rzeszowie odbędzie się bieg charytatywny pn. „II Rzeszów Business Run”. Jego trasa przebiegać będzie ulicami miasta. Z uwagi na zamkniecie niektórych ulic, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Start do biegu, który rozpocznie się o godz. 10.30, usytuowany został na Rynku w Rzeszowie. Dalej jego uczestnicy pobiegną ul Słowackiego, Ks. F. Dymnickiego, 3-go Maja, Aleją Lubomirskich, F. Szopena, Olszynki, Bulwary nad Wisłokiem, Aleją Piłsudskiego (jednym pasem ruchu „pod prąd”), ul. Targową , Naruszewicza, Kreczmera, Mickiewicza do Rynku, gdzie będzie meta.

W godz. od 10 do 14, ulice zaznaczone pogrubionym tekstem będą całkowicie wyłączone z ruchu, a pozostałe będą częściowo zamknięte. Utrudnienia potrwają do godziny 14. Trasa zostanie zabezpieczona barierkami i taśmami zabezpieczającymi.

Pierwsze utrudnienia związane z rozkładaniem elementów zabezpieczających trasę, ale nie wymagające zamknięcia ulic, mogą pojawić się już od godziny 6. Po zakończeniu biegów, do godziny 15, zabezpieczenia powinny zostać usunięte.