Za „Kulisami” Rzeszowa

Za „Kulisami” Rzeszowa

Rzeszów to piękne i malownicze miasto – stolica województwa podkarpackiego. Zaskakuje swoim niezwykłym wizerunkiem, piękną Starówką i rozwiniętym obiektem handlowym – galerią z hotelem Rzeszów. Miasto posiada międzynarodowy port lotniczy oraz Park Naukowo-Technologiczny. Znajdują się w nim także prestiżowe uczelnie – Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska. Nic zatem dziwnego, że Rzeszów przyciąga wielu turystów oraz nowych mieszkańców. Nie da się ukryć, że coraz więcej osób ceni sobie także wysokiej jakości jedzenie. Wyjście do dobrej restauracji to nie tylko wspaniałe doznanie kulinarne ale także sposób na udaną randkę lub miły wieczór ze znajomymi. Niezależnie od tego w jakim celu zawitasz do Rzeszowa – zajrzyj koniecznie do Restauracji „Kulisy”.

Co wyróżnia rzeszowskie „Kulisy”?

Często trudno jest znaleźć restaurację, która otwarta jest na różnie preferencje i wymagania gości. Wiele lokali nastawia się wyłącznie na konkretny rodzaj kuchni i obiera jeden kierunek swoich kulinarnych działań. Ludzie w dzisiejszych czasach stosują różne diety – wegetariańską, bezglutenową, klasyczną… to tylko niektóre z nich. Restauracja „Kulisy” gotowanie traktuje jak sztukę. Stara się zaspokoić oczekiwania wszystkich swoich klientów i oferuje dania z różnych kategorii, także dla osób chorych na celiakię lub zwyczajnie unikających glutenu w swoim codziennym menu. Priorytetem doświadczonych kucharzy jest dbałość o najwyższej jakości, świeże składniki. Wszystkie potrawy przyciągają dodatkowo wzrok swoim apetycznym i wyrafinowanym wyglądem. Jedzenie to nie tylko potrzeba ale także przyjemność. Pozwólmy czasem rozpieszczać swoje zmysły pysznymi potrawami.

Jakich dań tu skosztujesz?

Restauracja oferuje różne wersje dań w zależności od pory dnia. Już od godziny 6:30 powita Cię stawiającym na nogi śniadaniem. Od 12 możesz liczyć na ciepły i smaczny lunch, który pozwoli zregenerować siły np. podczas przerwy w pracy. Najbardziej różnorodna oferta znajduje się w Menu A La Carte. Odkryjesz tutaj niepowtarzalny smak aromatycznych zup, mięs, ryb oraz makaronów. Dla łasuchów znajdą się także słodkie desery. Pamiętaj o tym, że praktycznie każde danie z karty można przyrządzić na zamówienie w wersji bezglutenowej! Jeśli masz ochotę na pizzę we włoskim stylu to „Kulisy” także wychodzą Ci na przeciw. To idealna okazja na miły wieczór ze znajomymi. Dzieci również znajdą dla siebie smaczne posiłki w specjalnie dla nich stworzonym Menu Kids. Romantyczny wieczór we dwoje umilą Ci natomiast wyborne drinki.

Pozwól sobie na przyjemność goszczenia tej wspaniałej restauracji. Wstąp koniecznie do restauracji Kulisy przy okazji wizyty w Rzeszowie http://kulisy.rzeszow.pl/.