Mesajah, Adamo Rudnik i Lady Pank – Rzeszowski Sylwester pod gwiazdami

Mesajah, Adamo Rudnik i Lady Pank – Rzeszowski Sylwester pod gwiazdamiRzeszowski Sylwester 2019/2020 to prawdziwy koktajl muzycznych emocji i atrakcje dla wszystkich pokoleń słuchaczy!

Impreza rozpocznie się 31 grudnia o 20:30 na rzeszowskim rynku. Już na samym początku publiczność rozkołysze znany nie tylko fanom muzyki reggae niepowtarzalny Mesajah. Następnie na scenie pojawi się gwiazda młodego pokolenia – charyzmatyczny Adamo RUDNIK, którego wszyscy doskonale kojarzą z głośnego hitu „ Zawsze co celu!”.

Nowy Rok powitamy przy rockowych przebojach legendarnej grupy Lady Pank. Wszyscy artyści zagrają w 100 procentach na żywo! Tradycyjnie, kilka minut przed północą, życzenia mieszkańcom Rzeszowa złoży prezydent miasta – Tadeusz Ferenc. Noworoczną imprezę uświetni również spektakularny pokaz laserów.

Wyjątkowy koncert otworzy o 20:30 niesamowity Mesajah – wokalista, autor tekstów, producent, kompozytor, jedna z ważniejszych postaci współczesnej polskiej muzyki reggae. Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku.

Te zdolności, niepowtarzalna barwa głosu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych, takich jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych. Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie. Podczas imprezy sylwestrowej artysta wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy m.in.: „Szukając szczęścia”, „Każdego dnia” czy „Lepszą połowę”.

Kolejną gwiazdą Sylwestra w Rzeszowie będzie niezwykły Adamo RUDNIK, który jest doskonale znany, jako gwiazda najlepszego przekazu! Kilka lat temu Adamo RUDNIK osiągnął szereg sukcesów stając się rozpoznawalnym artystą młodego pokolenia, niosącym za pośrednictwem swojej twórczości pozytywny przekaz.

Nagrany przez Adamo RUDNIKa i jego kolegów singiel „Zawsze do celu” osiągnął poziom sprzedaży złotego krążka i otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”. Dla Adamo to wciąż mało! Artysta szykuje się do wydania płyty z wybuchową mieszanką popu, ska, reggae, funky i oczywiście rapu, a że „Zmierza zawsze do celu”, to pewnie i tym razem go osiągnie! Utwory z nowej płyty Adamo RUDNIKa usłyszymy już podczas Sylwestra na rzeszowskim rynku.

Kulminacją noworocznej imprezy będzie koncert legendarnej grupy Lady Pank – jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Lady Pank powstał we Wrocławiu w 1981 roku z inicjatywy gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza, związanego wcześniej z grupą Budka Suflera oraz Andrzeja Mogielnickiego – głównego autora tekstów.

Wokalistą grupy został wkrótce Janusz Panasewicz. Pierwszy długogrający album zespołu zatytułowany „Lady Pank” (1983) rozszedł się w ponad milionowym nakładzie i do dziś pozostaje jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół dorobił się imponującej dyskografii, na którą składa się około trzydziestu płyt (nie licząc reedycji) oraz kilkaset utworów, wśród których znajdują się takie nieśmiertelne przeboje, jak: „Mniej niż zero”, „Fabryka małp” i „Tańcz głupia, tańcz” , które oczywiście usłyszymy na żywo podczas Sylwestra w Rzeszowie.Nie przegap:

Z Wisłoka wyłowiono ciało mężczyzny
20 października KULT na koncertowej scenie LUKR
Znaleźli w lesie… obraz z Jezusem!
Pokaz „Trędowatej” w łańcuckiej rezydencji
Rzeszowianin współtworzył animacje do „Króla Lwa”
Żołnierze z 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej zakończyli szkolenie na wędrzyńskim poligo...
Ukraińcy kradli rowery! Usłyszeli aż 61 zarzutów!
Dodatkowe połączenia Lufthansy z Rzeszowa do Monachium
Nagroda dla motocykla z Podkarpacia na obchodach 115-lecia marki Harley-Davidson
Święto Paniagi odwołane
Wypadek na autostradzie. Poszkodowany motocyklista
Biskupi: trzeba potępić represje wobec zarażonych koronawirusem
Tragiczny wypadek w Wielopolu Skrzyńskim
Na Podkarpaciu już działa poradnia dla ozdrowieńców
Rozpoczęła się elektryfikacja linii Ocice - Rzeszów
Świąteczna główna wygrana w Ekstra Pensji na Podkarpaciu
Jadący na szkolenie policjant zatrzymał pijanego kierowcę
W Rzeszowie powstała siłownia plenerowa od Nestlé
Wzrosła liczba mieszkańców Rzeszowa
Pijana wjechała w słup. Mąż chciał wziąć winę na siebie
Kukiz’15 ruszył do wyborów samorządowych
27. Rajd Rzeszowski: rajdowe święto na Podkarpaciu
Jeden z najmłodszych debiutantów Ekstraklasy. Chce grać jak Kroos i Isco
Postępy w mediacjach z pielęgniarkami. Jest kwota podwyżki
Rzeszowska „Solidarność” popiera Wojciecha Buczaka na Prezydenta Miasta Rzeszowa
Na Podkarpaciu triumf PiS
Relacje z 57. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie w TVP3 Rzeszów
Zarząd Województwa Podkarpackiego ma absolutorium za 2017 rok
Centralne Pokazy Lotnicze w sierpniu
Konsul Generalny Michael Groß z wizytą w województwie podkarpackim