CH Plaza Rzeszów rozdaje nagrody za paragony

CH Plaza Rzeszów rozdaje nagrody za paragony0
(0)

5 tysięcy złotych tyle wynosi pula nagród ufundowanych przez CH Plaza Rzeszów z okazji Black Friday. Wystarczy w piątek 29 listopada zrobić zakupy w rzeszowskiej Plazie i zagrać w muzyczną grę Beat Saber. Najlepsi gracze otrzymają nagrody, m.in. sprzęty AGD, zestawy kosmetyków, biżuterię, vouchery na zakupy.

Muzyczna walka o nagrody jest jednocześnie prezentacją nowości, które pod koniec roku pojawiły się w CH Plaza Rzeszów. W pierwszej kolejności otwarty został nowy salon znanej sieci drogerii Hebe oraz sklep zoologiczny Maxi Zoo. Jedną z ważniejszych zmian, jakie CH Plaza Rzeszów przygotowała dla swoich klientów to dwukrotnie większy i jeden z najnowocześniejszych salonów marki CCC. Dodatkowo w nowo otwartym łączniku pomiędzy rzeszowską Plazą a E. Leclerc otwarta została kawiarnia – Cukiernia Mikołaj.

Akcja zorganizowana zostanie w piątek 29 listopada 2019 r. w godzinach od 10:00 do 19:00 i będzie jednocześnie towarzyszyć międzynarodowej akcji Black Friday, z okazji której niemal wszystkie sklepy Centrum zaoferują przygotowane specjalne na ten dzień rabaty. Wystarczy w tym czasie zrobić zakupy w CH Plaza Rzeszów za minimum 100 zł i z paragonem zgłosić się na stoisko promocyjne w atrium Centrum. Tam na uczestników zabawy czekać będzie gra muzyczna Beat Saber. Każdy chętny będzie mógł przenieść się na specjalny tor stworzony w wirtualnej rzeczywistości. Zadaniem gracza jest przecięcie wirtualnymi szablami jak największej ilości kolorowych bloków. Wszystko w takt wybranego utworu.

Wszyscy uczestniczy bitwy muzycznej, zostaną wpisani na listę rankingową. Klienci z najlepszymi wynikami otrzymają cenne nagrody na finał akcji. W puli są upominki o wartości 5 tys. zł. Będzie to m.in. sprzęt RTV AGD, a także nagrody specjalne od Hebe, Cukierni Mikołaj i CH Plaza Rzeszów.

Bitwa muzyczna z okazji Black Friday odbędzie się w piątek 29 listopada 2019 r. w godzinach od 10:00 do 19:00. Organizatorem zabawy jest CH Plaza Rzeszów. Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.