Uber Eats zawitał do Rzeszowa

Uber Eats zawitał do Rzeszowa

Kuźnia siatkarskich talentów i stolica podkarpacia. Z tym w skrócie kojarzy się Rzeszów. To jednak także ojczyzna regionalnych smaków, które już od dziś będą dostępne na platformie Uber Eats. Uber Eats to aplikacja służąca do zamawiania jedzenia z dowozem z lokalnych restauracji. Na start, dla wszystkich nowych użytkowników tej platformy w Rzeszowie, przygotowano zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia, umożliwiające zamawianie ulubionych dań z blisko 40 lokali. To już 18 polskie miasto, w którym użytkownicy mogą korzystać z Uber Eats.

Uber Eats nie zwalnia tempa. Po ogłoszeniu w październiku br. informacji o uruchomieniu swojej usługi w Gliwicach, Sosnowcu, Szczecinie i Białymstoku, a także w listopadzie – w Zabrzu, do portfolio miast naplatformie dołącza Rzeszów. Od dziś mieszkańcy, a także turyści odwiedzający stolicę Podkarpacia, mogą zamawiać dania z dowozem z prawie 40 restauracji, które są dostępne w aplikacji. Łącznie, w całej Polsce Uber Eats jest już dostępny w 18 lokalizacjach.

3 kroki do skorzystania ze zniżki

Jak zjeść za 45 złotych nie wydając ani złotówki? Pierwszym krokiem do skorzystania ze specjalnej zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia z Uber Eats jest… zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats. Drugi krok to wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: RZESZOW3X15. Trzeci krok to właściwie formalność – wyszukanie na liście dostępnych restauracji i zamówienia dania. Kody promocyjne obowiązują do 23.01.2020 r. Osoby korzystające z Uber Eats po raz pierwszy mogą składać zamówienia z blisko 40 restauracji w Rzeszowie, serwujących dania zróżnicowanych kuchni świata.

Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą Uber Eats w sklepie Google Play. Natomiast posiadacze smartfonów z logo jabłuszka pobiorą ją ze sklepu App Store.

Menu Uber Eats bogatsze o dania z blisko 40 restauracji

– Z przyjemnością witamy Rzeszów w portfolio miast, w których dostępna jest aplikacja Uber Eats. Po cichu liczymy, że nasza platforma stanie się nieodłącznym elementem życia mieszkańców stolicy Podkarpacia. Być może, za pewien czas, Uber Eats stanie się również synonimem miasta i na stałe będzie z nim kojarzony. Życzymy szybkich dostaw i smacznych posiłków – mówi Jakub Pietraszek, General Manager w Uber Eats Polska.

Menu restauracji serwujących dania w Rzeszowie, z których można je zamawiać przy pomocy Uber Eats, jest bardzo szerokie. najdują się w nich m.in. dania tradycyjnej kuchni polskiej, lecz także specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej czy włoskiej.

TOP 5 restauracji w Rzeszowie:
1. Rdza, mix kuchni amerykańskiej i włoskiej.
2. Pizzeria Vendetta, włoska pizza.
3. Hoshi Sushi, kuchnia japońska.
4. Curry Me, kuchnia azjatycka inspirowana street foodem. Co tydzień nowe menu.
5. Sport’s Bar-B-Q, kuchnia amerykańska.
Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Rzeszowie obejmuje blisko 40 lokali.

Uber Eats: z czym to się je?

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Uber Eats w Polsce

W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym Uber Eats wystartował, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępny w 18 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Rzeszowa, który dołącza właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin i Zabrze. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.