Dwa niezwykłe widowiska multimedialne Filharmonii Futura

Dwa niezwykłe widowiska multimedialne Filharmonii Futura

8 lutego w Rzeszowie (Filharmonia Podkarpacka) dwa niezwykłe widowiska muzyczne: „Alicja w krainie muzycznej magii” i  „Electropop Orchestra”.

Rezerwacje, informacje: +48 533 955 593,  filharmonia@filharmoniafutura.pl. Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, ebilet, empik, kasy Filharmonii Podkarpackiej.

 

„Alicja w Krainie Muzycznej Magii”- 8 lutego 2020 godz. 12:00

Alicja w krainie muzycznej magii, pełen humoru spektakl dla dzieci, w rolach ekranowych Małgorzata Ostrowska i (Zbyszek Wodecki)

Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci (5-13 lat).  „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawią się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie zawita Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i instrumenty muzyczne, a na początku widowiska Profesor Nuta zapoznaje młodych widzów z terminologią muzyczną. Czas trwania 75 min.

 

„Electropop Orchestra” 8 lutego 2020 godz. 19:00

Electropop Orchestra, muzyczne show z piosenkami grup Alphaville, Depeche Mode, A-ha, Jean Michel Jarre, Vangelis http://filharmoniafutura.pl/electropop-orchestra-2/

Filharmonia Futura zaprasza na widowisko ELECTROPOP ORCHESTRA. Piosenki grup Alphaville, Depeche Mode, A-ha, Jean Michel Jarre, Vangelis, Pet Shop Boys, Eurythmics w wykonaniu orkiestry i solistów Filharmonii Futura. Symfoniczne aranżacje kultowych hitów lat 80′ nurtu Electropop. Starannie przygotowana oprawa (multimedia, kostiumy). Instrumenty z epoki sprowadzone specjalne na potrzeby widowiska. Harfa laserowa.

Gość specjalny: AREK KŁUSOWSKI

Wystąpią:

Karolina Leszko: https://www.youtube.com/watch?v=5i8wqtqYXV4

MIichał Gasz: https://www.youtube.com/watch?v=wpcVU4Fq1t8

Michał Kaczmarek: https://www.youtube.com/watch?v=HT-vwB9TTz4

Kamil Skicki: https://www.youtube.com/watch?v=ZKaxmUOHOTM

Orkiestra Filharmonii Futura pod dyrekcją Mikołaja Blajdy

aranżacje utworów: Ignacy Matuszewski

pomysł, kierownictwo artystyczne, dyrygent, harfa laserowa: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens/Filharmonia Futura