XX Kongres Public Relations w Rzeszowie

XX Kongres Public Relations w RzeszowieMija już prawie dwadzieścia lat odkąd w Rzeszowie narodził się projekt, którego głównym celem jest wymiana doświadczeń i integracja branży PR. Kongres Profesjonalistów Public Relations na stałe wpisał się w kalendarz osób, dla których kluczowym wyzwaniem jest profesjonalne komunikowanie. Zapraszamy do Rzeszowa, gdzie w dniach 23-24 kwietnia eksperci oraz praktycy kolejny raz podzielą się swoją wiedzą.

Dwadzieścia lat spotkań branży public relations – www.kongrespr.pl – to blisko 5 000 uczestników, ponad pół tysiąca panelistów, wystąpień podczas debat, warsztatów i prelekcji, pokłosiem których stało się kilka tysięcy stron artykułów, badań i analiz. To także solidna dawka wiedzy oraz case studies przekazywanych uczestnikom corocznych spotkań w Rzeszowie. Czas zatem na podsumowanie i dwudziestą edycję tego wydarzenia. Tym razem mówić będziemy o corporate social responsibility i zabezpieczeniu kryzysowym. Prelegentami wydarzenia będą m.in.: Olivia Drost, Managing Partner at Spotlight Agency, Klara Ufnalewska, PR Manager Panasonic Marketing Europe GmbH, oddział w Polsce, Magdalena Przysłupska, Rzecznik prasowa w Fundacji DKMS, Janusz Schwertner, Dziennikarz Onetu, Kamil Dąbrowa, Rzecznik prasowy Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Adam Łaszyn z Alert Media Communications oraz Wojtek Jabczyński, Rzecznik Prasowy ORANGE. Oprócz nich prelegentami będą również wybitni eksperci z takich instytucji jak m.in. PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, Związek Firm Public Relations czy Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

Podczas tegorocznego wydarzenia odbędą się także trzy debaty. Pierwsza została objęta patronatem Związku Firm Public Relations, druga przygotowana zostanie przez ORANGE, trzecia zaś oparta będzie na szerokim projekcie badawczym realizowanym w branży pod tytułem: Foresight dla branży PR. Jak przygotować się na to, co niosą technologiczne i społeczne zmiany? W każdej z nich wystąpią zaproszeni przez naszych partnerów specjaliści, którzy debatować będą o odpowiedzialności społecznej, w tym również w tak ważnym współcześnie kontekście jak gospodarowanie plastikowymi odpadami. Uczestnikami debat będą osoby reprezentujące firmy i korporacje, które w sposób szczególny muszą sprostać wyzwaniom zmieniającego się podejścia do klimatu. Badania dla potrzeb Kongresu realizuje zespół badawczy Exacto i Publicon. Więcej w tym temacie do znalezienia już wkrótce na stronach www.exacto.pl oraz www.publicon.pl.

Każda kolejna edycja Kongresu to nowe wyzwania, analiza trendów, prezentacja ciekawych przykładów. To już dwudzieste spotkanie naukowców i praktyków z branży public relations, dla których praca to pasja i niezwykłe wyzwanie. Dlaczego warto być z nami? Przede wszystkim dlatego, że Kongres to wymiana niezwykle cennych doświadczeń, unikatowe szkolenie, które jest przydatne wszystkim specjalistom PR, niezależnie od branży, w której działają. Wszystkie osoby chcące poszerzać swoje zawodowe kompetencje w tym obszarze powinny w dniach 23-24 kwietnia 2020 roku być z nami w Rzeszowie – podsumował dr hab. prof. UW Dariusz Tworzydło, organizator Kongresu.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do tych, którzy zawodowo zajmują się komunikowaniem i poszukują inspiracji do tworzenia efektywnych kampanii i strategii, jak również do pasjonatów śledzących trendy i rozwiązania w procesie komunikowania. Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronie www.kongrespr.pl.Nie przegap:

Przełamywanie stereotypów w firmie JPB Systeme
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika
FlixBus ogłasza nową siatkę połączeń, w tym nowe trasy z Podkarpacia
Na Podkarpaciu startuje projekt, który łączy branżę lotniczą z walorami turystycznymi regionu
Kiedy lepiej pojechać na urlop – latem czy zimą?
W Rzeszowie powstaje salon Yamahy
Firma Dohmeyer Mielec poszukuje pracownika na stanowisko KONSTRUKTOR
Dlaczego warto inwestować?
Błyskawiczna pożyczka za 1gr? Finrada sprawdza czy to możliwe!
Renomowana kancelaria prawna - jak ją rozpoznać?
Czy siłą marki są social media? VII edycja Śniadań Biznesowych z G2A Arena już w listopadzie!
Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Rzeszowie
47,3 mln zł dla LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. na inwestycje
Nowe inwestycje w strefie S1 PPN-T Aeropolis
Kiedy pojechać na urlop?
Chcesz kupić produkty od rolników? Sprawdź internetowy bazarek!
Polska Grupa Lotnicza zbuduje w Rzeszowie bazę techniczną dla samolotów
HR ARENA – wyjątkowe spotkanie praktyków HR w południowo-wschodniej Polsce!
Minister Jadwiga Emilewicz w Aeropolis: Trzeba dokończyć ideę budowy COP
Kolbuszowa 2.0 - wielkie wydarzenie w małym mieście już wkrótce
Tysiące wniosków o zasiłki do ZUS
Cięcie betonu a bezpieczeństwo
60 tysięcy dolarów w... kieszeni
Jakie umiejętności warto wpisać do CV?
Sukces polskich europosłów
750-tysięczny pasażer na lotnisku w Jasionce
Nowoczesne ramy rowerowe z Podegrodzia
Uwaga, oszuści! Tym razem ostrzeżenie wysłał ZUS!
Podkarpacki bank zawieszony! Miał oddziały w całym regionie!
Uber Eats zawitał do Rzeszowa