Ragnar Ólafsson [Islandia] zagra w Rzeszowie – będzie bardzo kameralnie!

Ragnar Ólafsson [Islandia] zagra w Rzeszowie – będzie bardzo kameralnie!

Ragnar Ólafsson wraca do Polski. Zagra w kilkunastu miastach i miasteczkach – wyłącznie w miejscach, gdzie nigdy wcześniej nie występował. Stąd tytuł trasy „Something New”.

Ragnar Ólafsson to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.

Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii !) i koncertował w ponad 30 krajach! Ragnar jest też od niedawna w grupie Sólstafir, światowej gwieździe muzyki metalowej…
Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country.

Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką, solową trasę koncertową. Promować będzie debiutancki album „Urges”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej… ale zagra też kilka nowych utworów, która pojawią się na drugiej płycie – jej premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2020 roku.
Strona artysty: www.facebook.com/ragnarolafssonmusic

Ragnar Ólafsson
[ Islandia / singer-songwriter ]
gdzie: Rzeszów – Niezła Sztuka (Jana III Sobieskiego 18)
kiedy: czwartek, 20 lutego 2020, godz. 20.00

Bilety – 25 zł – przedsprzedaż / 35 zł – w dniu koncertu
Tu kupisz: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46536/Rzesz%C3%B3w/Ragnar+Olafsson/
https://www.facebook.com/events/754894485029472/