CH Plaza Rzeszów z pierwszą na Podkarpaciu kliniką Medicover Stomatologia

CH Plaza Rzeszów z pierwszą na Podkarpaciu kliniką Medicover Stomatologia6 gabinetów stomatologicznych, specjaliści stomatologii dziecięcej oraz m.in. pracownia diagnostyczna RTG – to wszystko na powierzchni ponad 300 mkw. Tak będzie wyglądać pierwsza na Podkarpaciu klinika Medicover Stomatologia powstająca w CH Plaza Rzeszów. Ogólnopolska sieć nowoczesnych klinik pojawi się w Rzeszowie dzięki podpisanej właśnie 5-letniej umowie o współpracy z Keen Property Management, zarządcą rzeszowskiej Plazy.

Medicover Stomatologia to sieć ponad 40 nowoczesnych klinik, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Już w marcu, najlepsza kadra specjalistów będzie dostępna także dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa. Nowa klinika powstająca w części biurowej CH Plaza Rzeszów zajmie powierzchnie ponad 300 mkw. Będzie to pierwsza klinika Medicover na Podkarpaciu, która na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

W nowo powstającej klinice Medicover Stomatologia znajdzie się 6 nowoczesnych gabinetów z działającą na miejscu pracownią diagnostyczną RTG. Pozwoli to zaoferować szeroki zakres usług stomatologicznych i wykonywać specjalistyczne badania na miejscu. Dzięki temu pacjenci zyskają wygodę, oszczędność czasu i kompleksową opiekę w jednej lokalizacji. Rzeszowskie centrum stomatologiczne będzie także odpowiedzią na potrzeby najmłodszych pacjentów. O dziecięce zęby zadbają pedodonci, czyli stomatolodzy dziecięcy, którzy swoim podejściem i umiejętnością pracy z wymagającymi maluchami sprawią, że dziecko „zapomni”, że właśnie znajduje się na fotelu dentystycznym. Mali pacjenci w miłych i przyjaznych przestrzeniach kliniki, poczują się jak w domu. W nowo otwartym centrum specjaliści zadbają także o wszelkie kwestie estetyczne uśmiechu.

Gabinety stomatologiczne Medicover w CH Plaza Rzeszów to gwarancja pełnej opieki – od pierwszego przeglądu i konsultacji, przez diagnostykę, aż po skrojony na miarę proces leczenia pod okiem najlepszych ekspertów. Rzeszowska klinika, jak każde centrum Medicover Stomatologia, będzie dostępna zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i abonamentowych.

– Klinika Medicover Stomatologia to pierwszy najemca CH Plaza Rzeszów, który dołączy do portfolio Centrum w tym roku. Co bardzo ważne podpisana właśnie pięcioletnia umowa o współpracy pomiędzy Medicover a Keen Property Management, zarządcą rzeszowskiej Plazy daje mieszkańcom gwarancję długotrwałej, kompleksowej i fachowej opieki najlepszych specjalistów – stomatologów – tłumaczy Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Quiosque, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann, Hebe oraz funkcjonujący w ramach food courtu Subway, Protein Bar i Telepizza. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.Nie przegap:

Prezent na osiemnastkę od europosłów – DiscoverEU
Biskupi: trzeba potępić represje wobec zarażonych koronawirusem
Magia Świąt na rzeszowskim Rynku!
Esperal w Rzeszowie – jak działa wszywka alkoholowa?
Honorowa zbiórka krwi i minifestyn rodzinny na rzeszowskich bulwarach z 3. Podkarpacką Brygadą Obro...
Pszczeli dzień w skansenie!
Cieszanów Rock Festiwal adoptował koalę!
Gra miejska „Rzeszowskim Szlakiem Konfederatów Barskich” po raz trzeci. Nowością rekonstrukcja histo...
Nawadnianie podczas treningu - dlaczego jest tak ważne?
Wielki sukces pojazdów blinkee.city w Rzeszowie – ponad 130 tys. km przejechane!
Świąteczna główna wygrana w Ekstra Pensji na Podkarpaciu
Kreatywni z Podkarpacia studiują w Krakowskich Szkołach Artystycznych: moda, fotografia, taniec
Troć żyje w Wisłoce. Piękny okaz trafił wędkarz pod Dębicą
V Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego w WSPiA
Charytatywnie podczas Dnia Dziecka w Millenium Hall
Wyposażenie domowego biura - poradnik
I edycja Festiwalu Produktów Podkarpackich już za nami
Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka
Nagroda dla motocykla z Podkarpacia na obchodach 115-lecia marki Harley-Davidson
Eva Minge otwiera autorski salon w Rzeszowie!
W Rzeszowie ruszają darmowe testy najnowocześniejszych rowerów. W tym modelu Mai Włoszczowskiej, war...
Sierpień Miesiącem Honorowego Krwiodawstwa NSZZ „Solidarność” [APEL]
Podkarpacie ma swój dziecięcy hymn! [WIDEO]
W województwie podkarpackim zebrano prawie 1100 biustonoszy
Polscy naukowcy i ich american dream – nowy projekt badawczy dr Kamila Łuczaja
Rajd rowerowy "Wiatr we włosach" 2018
Sylwoterapia - czy jest to skuteczna metoda leczenia?
Piknik Zdrowia w Medicarpathii - prezent, który wybrali pacjenci
Zgarnij gadżet kibica!
Agnieszka Hyży została ambasadorką Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** [FOTO]