Pijany kierowca sprawcą wypadku

Pijany kierowca sprawcą wypadku0
(0)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj przed południem w Pawłokomie. Pijany kierowca volkswagena zderzyła się czołowo z kierującą fiatem. W wyniku zderzenia ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Badanie wykazało u kierowcy volkswagena ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie.

4 promile alkoholu w organizmie wykazało badanie u kierowcy volkswagen, który wczoraj w Pawłokomie przed godziną 10 spowodował wypadek. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący volkswagenem, 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z kierującą fiatem. W wyniku zderzenia, 23-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Badanie trzeźwości 32-latka wykazało u niego 4 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu odpowiedzialność za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości co wiąże się z surowsza karą oraz zakaz prowadzenia pojazdu.

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.