15. Rajd Nocy Muzeów odbędzie się online

15. Rajd Nocy Muzeów odbędzie się online0
(0)

Tak… to już piętnasta edycja znanego rajdu i zlotu zabytkowej motoryzacji. Obecny czas nie jest łaskawy dla organizacji imprez plenerowych, w tym rajdów i zlotów pojazdów zabytkowych.

– Jednak po długim zastoju w przygotowaniach, zdecydowaliśmy się na zmianę w formie imprezy. Po ustaleniach, wśród współorganizatorów podjęliśmy decyzję o zrealizowaniu Zlotu Zabytkowych Pojazdów ściśle połączonego z międzynarodową Nocą Muzeów z przekazem online – informują organizatorzy.

O godzinie 19:00, na kilku kanałach Youtube i Facebook, rozpocznie się live na żywo, bezpośrednio z sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale. W zlocie wezmą udział kolekcjonerzy historycznej motoryzacji, związani z Gminą Boguchwała. – Chociaż bardzo nam przykro, że nie będziemy mogli się spotkać na rajdzie, to liczymy, że będzie to bardzo miłe wirtualne spotkanie – podkreślają.

– Podczas pokazu na żywo usłyszycie wiele ciekawych historii związanych z prezentowanymi pojazdami. Już teraz wiadomo, że wśród nich będą; Moskwicz 403 z niesamowitą historią, od zawsze związaną z Rzeszowem, Warszawa M20, Chevrolet Touring z 1921 roku, Saaby 96, w tym jeden w wersji rajdowej  – zapewniają. – Jedną z wisienek, będą opowieści Michała Wiśniewskiego z zespołu Ich Troje o pierwszych swoich samochodach – tego jeszcze nikt wcześniej nie słyszał !

W trakcie imprezy wszyscy będą zachowywać bezpieczną odległość, maski, oraz inne uwarunkowania związane z wirusem.

– Już teraz proszę wybrać najlepszą kawę lub herbatę w sklepie i zaparzyć ją tuż przed 19 godziną w sobotę, 16 maja. Wraz z Wami będziemy delektować się kawą, a z monitorów i głośników będzie leciał niesamowity przekaz o historii motoryzacji. Czy już czujecie tą mgiełkę zapachu kawy pomieszaną z zapachem dawnych olejów i spalin, chociażby z syrenki? – przekazują organizatorzy.

Jak nie… to poczujecie to podczas prezentacji na żywo z Boguchwały.

Szczegóły:

  • Kontakt: Paweł Hoffman +48 502 596 826
  • Czas: 16 maja 2020 roku, godzina 19:00
  • Emisja: 19:00 – 20:30 Rynek Boguchwała
  • Kanały:

Youtube: https://www.youtube.com/user/SAABV496

Youtube: https://www.youtube.com/user/atsstudio1

Facebook: https://www.facebook.com/HoffmanRallyTeam

Udostępnienie na Facebook: https://www.facebook.com/mckboguchwala

 

Jak czujesz się po przeczytaniu tej wiadomości?

Kliknij w serduszko i wyraź swoje emocje.

Wynik głosowania: 0 / 5. Licznik głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.